تالار مشاهیر ملی اسباب بازی یکنوع بازی شبیه لوتو و Masters of the Universe جزو فینالیست ها هستندCNN

برخی از بازی های مورد علاقه دوران کودکی شما ممکن است در تالار مشاهیر اسباب بازی 2022 مورد تقدیر قرار گیرند.

موزه ملی بازی استرانگ 12 فینالیست را برای معرفی امسال معرفی کرد. آنها شامل موارد مورد علاقه محبوب مانند Breyer Horses، NERF Toys و غیره هستند.

هر سال، این موزه هزاران نامزدی از مردم سراسر جهان دریافت می کند، اما همه آنها موفق به برش نمی شوند.

شین راینوالد، مدیر ارشد روابط عمومی موزه به سی ان ان گفت: «اغلب محدود کردن این فهرست به 12 نفر نهایی در هر سال دشوار است، اما گروه امسال طیف گسترده ای از بازی را نشان می دهد.

12 نهایی شامل American Bingo، یک بازی باستانی است که برای اولین بار از ایتالیا در حدود 1530 فرود آمد. Catan، بازی آلمانی محصول 1995 که در اصل با نام Settlers of Catan شناخته می شد. پینیاتا، یک بازی مهمانی محبوب مکزیکی. و توله سگ های مورد علاقه دهه 1980 Masters of the Universe و Pound Puppies.

فینالیست ها بر اساس چهار معیار انتخاب می شوند: وضعیت نماد، طول عمر، کشف و نوآوری.

در حال حاضر بیش از 77 اسباب بازی در تالار مشاهیر ملی اسباب بازی وجود دارد.

راینوالد گفت: «با معرفی اسباب‌بازی‌ها هر سال، این امکان را به ما می‌دهد تا گفتگوی بزرگ‌تری درباره نقش مهم اسباب‌بازی‌ها در دوران کودکی و فرهنگ‌مان آغاز کنیم. «بازی جهانی است و همه خاطرات خوبی از اسباب بازی های مورد علاقه خود دارند. آنها بخشی از تاریخ مشترک ما هستند.»

طرفداران می توانند تا 21 سپتامبر به عنوان بخشی از رای گیری “انتخاب بازیکن” در toyhalloffame.org به فینالیست های مورد علاقه خود رای دهند. سه اسباب‌بازی که بیشترین آرای عمومی را دریافت می‌کنند به سه مورد ارسالی برتر انتخاب شده توسط اعضای کمیته مشاوره ملی انتخاب خواهند شد.

اسامی پذیرفته شدگان 10 آبان ماه اعلام می شود.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما