بیشتر بناهای تاریخی پاریس در ساعت 10 شب تاریک می شوند زیرا هزینه های انرژی افزایش می یابد

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

مقامات روز سه‌شنبه گفتند پاریس چراغ‌های زینتی که بناهای تاریخی شهر را زیبا می‌کنند، ساعت‌ها زودتر از حد معمول خاموش می‌کند و برج ایفل و دیگر مکان‌های دیدنی را در تاریکی فرو می‌برد تا با افزایش هزینه‌های برق مقابله کند.

اکثر بناهای تاریخی که توسط شهر اداره می شوند اکنون از ساعت 10:00 شب (2000 GMT) بدون روشنایی می مانند، که یک ناامیدی بالقوه برای ده ها میلیون گردشگر به شهر رمانتیک نور است.

برج ایفل که معمولاً تا ساعت 1:00 بامداد در نوری گرم غوطه ور می شود و هر ساعت با نورهای سفید خیره کننده می سوزد، اکنون پس از خروج آخرین بازدیدکننده در ساعت 11:45 شب تاریک می شود.

شهردار آن هیدالگو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت، اما چراغ‌های خیابان‌ها برای امنیت همچنان روشن می‌مانند، همانطور که روشنایی پل‌های پرآذین شهر بر روی رودخانه سن روشن خواهد بود.

به گفته هیدالگو، طرح “هوشیاری انرژی” با هدف کاهش مصرف انرژی تا 10 درصد انجام می شود که می تواند به کاهش ضربه افزایش هزینه ها تا حدود 10 میلیون یورو (10.2 میلیون دلار) کمک کند.

هیدالگو، یک سوسیالیست که تلاش‌های خود برای سبز کردن پاریس را در طی یک نامزدی ناموفق ریاست‌جمهوری در اوایل سال جاری انجام داد، گفت که او همچنین دولت را وادار می‌کند تا همین کار را برای آثار ملی در شهر مانند پانتئون یا طاق پیروزی انجام دهد.

در ماه اوت، رئیس جمهور امانوئل مکرون هشدار داد که قیمت های بالای انرژی ناشی از جنگ در اوکراین می تواند نشان دهنده “پایان فراوانی” باشد، که به طور گسترده به عنوان آماده سازی افکار عمومی برای زمستان سخت پیش رو تفسیر می شود.

(AFP)

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان