بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران کجاست؟ تخفیف هایفو تهران

بهترین دکتر هایفو نی نی سایت

لیفت نخ نیز یکی دیگر از روش های جوانسازی صورت است در این روش با استفاده از نخ‌های خاصی که در پوست قرار می‌دهند، بخش‌هایی از صورت را بالا میکشند یا به اصطلاح لیفت می کنند. این روش به عنوان یک جراحی محدود محسوب می‌شود و در برخی موارد ممکن است عوارضی را برای بیمار ایجاد نماید . لیفت نخ معمولاً برای بالابردن بخش‌هایی از صورت مانند گونه‌ها، پوست گردن، ابروها و خط چشم استفاده می‌شود.

دستگاه HIFU بر پایه انرژی فراصوت، با استفاده از انرژی گرمایی، عضلات صورت را جوان می کند. دستگاه دابلو هایفو که من از آن استفاده کردم،  دارای سه نوع عمق انرژی متفاوت است که هر کدام متناسب برای لایه های مختلف پوست هستند. لیزر دی اکسید کربن فرکشنال حدود ۱۵ سال است که برای جوانسازی سطحی پوست یا Resurfacing استفاده می‌شود. این لیزر خاصیت لایه‌برداری دارد، برای همین می‌تواند در درمان انواع ضایعات و مشکلات سطحی پوست موثر باشد.

بهترین دکتر هایفو نی نی سایت

تحقیقات و نتایج آزمایش‌های بالینی نیز در روش‌های بر پایه انرژی (لیزری) کمترین عوارض را نشان می‌دهد. همچنین جهت اطلاع از نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند روی لینک کلیک کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های این روش قابلیت ترکیب آن با سایر روش های جوانسازی پوست می باشد.

اندولیفت بهتر است یا هایفو؟

ابتدا در مورد پلاسما بهتر است بدانید که حال آن نه جامد می باشد و نه مایع. پلاسما یک گاز داغ است و زمانی که با پوست برخورد کند، سرد می شود. همچنین لایه های زیرین پوست را هم تحت تاثیر قرار نمی دهد و در نتیجه به خاصیت الاستیکی آن صدمه ای وارد نخواهد شد. برای انجام هایفو واژینال شما می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت ندای سلامت با همکاران ما تماس بگیرید. شما می توانید با مراجعه به کانال آپارات ندای سلامت فیلم هایفو واژینال را مشاهده نمایید. همانطور که گفته شد با استفاده از تکنولوژی جدید هایفو، امواج اولتراسوند تاثیر مستقیمی بر روی لایه مخاطی و عضلانی واژن می گذارد.

بهترین دکتر هایفو نی نی سایت

این انرژی زیاد، داغی بسیار بالایی دارد و ممکن است باعث احساس درد و سوختگی در ناحیه مورد درمان شود. البته یک خنک کننده روی دستگاه کیوسوئیچ نصب شده است که بالا رفتن دما را کنترل می‌کند، اما بهتر است برای ناحیه مورد نظر از بی‌حسی استفاده شود. اگر می‌خواهید هیچ درد و سوزشی را احساس نکنید نیم ساعت قبل از انجام لیزر کیوسوئیچ  کرم بی‌حس کننده روی ناحیه بزنید. اکنون با مطالعه این مقاله در مورد کاربرد و عوارض لیزر کیوسوئیچ دانستید.

آشنایی با جوانسازی و لیفت صورت با نخ

نظر باران را در خصوص اولین جلسه درمان غبغب با هایفوتراپی پرسیدم. او گفت روز درمان، با اعمال کرم بی حس کننده به صورت خود، آماده انجام هایفو صورت شد. او می گفت که مقدار درد در این روش بسیار کم است و با استفاده از کرم بی حسی موضعی نیز بسیار کم تر می شود.

بهترین دکتر هایفو نی نی سایت

پزشک با معاینه پوست شما و با توجه به سطح آسیب‌های پوستی بهترین روش را پیشنهاد خواهد داد. گرما و امواج به وجود آمده از دستگاه هایفوتراپی به طبقه‌های زیر پوست سبب می‌شود تا پوست شکل جمع شدگی پیدا کند. جلسات درمانی هایفوتراپی غبغب بر حسب میزان ناهنجاری غبغب و افتادگی آن در اکثر مواقع حدود بین نیم ساعت الی 60 دقیقه زمان می‌برد و تعداد جلسات درمانی نیز بستگی به میزان افتادگی غبغب شما و تشخیص متخصص زیبایی دارد. با کهولت سن و پیری پوست در غبغب صورت نیز رفته‌رفته گرفتار عوارض افتادگی و نافرمی می‌شود. افتادگی غبغب به خاطر افزایش چربی در زیر چانه و همچنین افتادگی پوست زیر فک اتفاق می‌افتد. هایفوتراپی غبغب روش نوین برای حذف شلی و پیری غبغب بدون هیچ‌گونه عمل و جای بخیه‌ای است.

نحوه خوابیدن بعد از هایفو

در این حین که انرژی اولتراسوند در حال اعمال است ، ممکن است احساس گرما و سوزش داشته باشید. چنانچه این عوارض برای تان آزاردهنده و غیر قابل تحمل باشد، می توانید از داروهای مسکن استفاده کنید. هر چقدر که تجربه ی شما در مسئله ای بیشتر باشد، احتمال موفقیت شما بیشتر است. حالا اگر این تجربه را با دانش آکادمیک تلفیق کنید، احتمالاً بهترین نتیجه ی ممکن به دست خواهد آمد. در این دوران توصیه پزشکان این است که به مدت 1 هفته هر روز از کرم ترمیم کننده استفاده کنید و نوع کرم ترمیم کننده بهتر است به صورت ژل مانند باشد تا چربی آن صورت شما را اذیت نکند.

بهترین دکتر هایفو نی نی سایت

در ادامه تجربیات خودم و نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند را با شما در میان می گذارم. همچنین به علت اینکه تعداد جلسات لیزر فوتونا به صورت تقریبی بین یک تا سه جلسه است، نمی‌توان هزینه این دو درمان را به صورت کامل مقایسه کرد. برای مثال اگر درمان فوتونا را سه جلسه کامل را در نظر بگیریم، لیزر فوتونا هزینه بیشتری نسبت به هایفو خواهد داشت. در نتیجه نمی‌توان این دو روش را از نظر هزینه مقایسه کرد، زیرا بستگی به مرکز ارائه دهنده خدمات دارد.

او گفت که در طول جلسه جوانسازی پوست با هایفو، با قرار گرفتن دستگاه روی پوست صورتم احساس ناخوشایندی داشتم اما به هیچ وجه دردناک نبود و قابل تحمل بود. کاملاً به خاطر داشت که  با مشاهده صورتش در آینه بعد از درمان می خندید چون نه تنها از نتیجه هایفوتراپی تعجب کرده بود بلکه درد زیادی در کار نبود. همان طور که می دانید، بعد از 25 سالگی، پوست شروع به فرسایش می کند و گردش خون ضعیف تر می شود. به همین دلیل بیشتر خانم ها، بعد از این سن، به منظور مراقبت و حفظ زیبایی، از محصولات ترمیمی و سفت کننده پوست استفاده می کنند. اما این محصولات، به تنهایی چاره ساز نیستند و جوانسازی و شفافیت پوست را مثل قبل بازنمی گردانند. به همین علت اکثر افراد به دنبال روشهای جوانسازی پوست هستند که بتوانند در طولانی مدت آثار ماندگاری داشته باشد و پوست آن ها را مثل قبل جوان و زیبا سازد.

همچنین باعث ایجاد سرخوشی می‌شود که برای بهبودی به زمان نیاز ندارید و می‌توانید در حین خروج از مطب پزشک به روال روزانه خود بازگردید. چه کسانی می توانند تحت هایفو قرار بگیرند؟ آیا برای کسی جایز نیست؟ همچنین، خطر عوارض به حداقل می رسد زیرا شما هیچ برشی نخواهید داشت. شما لازم نیست نگران “بیش از حد” بودن آن باشید – زیرا بدن شما به تنهایی از کمیسیون وضعیت زن جریون مراقبت می کند. به طور کلی، شرایط خاصی وجود دارد که ممکن است برای هایفو قابل درک نباشد.

  • ما مفتخریم که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و دستگاه های روز دنیا، بالاترین سطح سرویس در حوزه زمینه پوست و زیبایی را با حضور حضور تیم کاملی از تکنسین ها، دستیارهای پزشک، پزشکان و متخصصین پوست ارائه می دهیم.
  • در بخش بالا با  نمونه مراقبت های بعد از هایفو نی نی سایت و هایفوتراپی نی نی سایت آشنا شدید.
  • ممکن است که پس از درمان مقدار کمی قرمزی برای حدود یک ساعت یا بیشتر تجربه کنید.
  • در 10درصد موارد، متقاضیان هیچ تفاوتی در ظاهر پوست و گردن خود نمی‌بینند.

او گفت که بعد از اتمام جلسه احساس خارش و سوزش ملایمی داشتم اما به هیچ وجه دردی احساس نکردم. او قبل و بعد از درمان عکس هایی از خود تهیه کرده بود که با مشاهده آن ها، تاثیرات مشهود جوانسازی صورت او را می شد احساس کرد. عکس هایی که گرفته بود؛ «V شکل» شدن دوباره صورت را تقریباً دو هفته بعد از درمان نشان می داد. اما دو هفته بعد از اولین جلسه هایفوتراپی، سفت شدن پوست و بازیابی شکل V صورت، او را خوشحال کرده بود.

به همین خاطر نیز می‌باشد که بسیاری از کسانی که از عوارض لیفتینگ ترس دارند، به هایفوتراپی روی آورده‌اند. در ادامه نظرسنجی این سوال از بیماران پرسیده شد که «تمایل به تجربه مجدد هایفوتراپی دارید؟» قیمت هایفو صورت اکثر بیماران به این سوال جواب مثبت دادند. تنها یک نفر از کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند ، عنوان داشت به علت عدم دریافت نتیجه مطلوب تمایلی به تجربه مجدد هایفوتراپی نخواهد داشت.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما