بزرگ نقد در کارتن سه لایه وجود دارد

با دیدن این نماد ما باید محصول را دور از باران و محیط مرطوب نگه داریم. هرچقدر هزینه بیشتری صرف بسته بندی محصولات کنیم نسبت به نگهداری و جابجایی آنها خیالی آسوده تر داریم. با توجه به مطالب ارائه شده برای بسته بندی آینه ها و کابینت های روشویی که از مواد شکستنی تولید می شوند ما نیاز به یک بسته بندی مستحکم هستیم تا علاوه بر اینکه با خیالی راحت محصول را در انبار نگهداری کنیم در هنگام ارسال بار از هر گونه ضربه و شکستگی احتمالی کالا جلوگیری شود.

این مورد میتواند در جلوگیری از سرقت نقش مهمی داشته باشد. این نماد به این معنی است که اطلاعات بیشتر در مورد کالا در داخل کارتن همراه با محصول ارائه شده است. تمامی اطلاعات محصول با قیمت و عکس و ابعاد در فروشگاه کارتن سبز هست خرید فقط از طریق فروشگاه کارتن سبز فقط انجام می شود. نماد های دیگری نیز وجود دارد که به ما اطلاعات مفیدی در رابطه با محصول و یا کارتن بسته بندی محصول می دهد مانند نمادهای زیست محیطی که ما را نسبت به ویژگی های زیست محیطی و چگونگی بازیابی آنها آگاه می سازد. شرکت های بسیاری در کشور وجود دارند که خدماتی مانند فروش کارتن اسباب کشی را ارائه می کنند.

خرید کارتن بدون چاپ ارزان

اگر دنبال بسته بندی محصولات خودتان هستید و نیاز به کارتن های زیاد دارید، بهتر است از تولید کنندگان کارتن خرید کنید. قیمت ساخت کارتن بسته بندی توسط خود مشتری، قطعا بهتر از قیمت خرید آن از کارخانه است. این کارتن بر خلاف همراهان پیشین خود از دو تکه کارتن تشکیل شده است و شبیه به یک درب و تسکوپ پایینی روی بدنه کارتن است. سه کارتن بازشو با چرخشی که برابر است و زیر دستگاه دو بار پیش تشکیل برای اطمینان از باز و بسته شدن کامل کارتن. شاید ایده ای در ذهن دارید که در اینجا ذکر نشده است و آن را در تماس با در میان بگذارید تا شما را برای رسیدن به خواسته ی خود راهنمایی کنیم. برای همه ما پیش آمده که وارد یک فروشگاه شده ایم و یک بسته بخاطر رنگ و چاپ زیبایی که دارد توجه ما را به خود جلب کند.

شکستنی: این علامت به این معناست که کالای داخل بسته بندی، شکستنی است و باید با دقت حمل شود. بنابراین داشتن اطلاعاتی در مورد رنگ شناسی می تواند راهنمای خوبی در طراحی بسته بندی کالای ما باشد. بنابراین در کنار موارد متعدد دیگر صنعت بستهبندی نیز اهمیت ویژهای پیدا کرده و نقش پررنگی را ایفا میکند هر چند باید متذکر شد که ایران در حوزه صنعت بسته بندی الارغم پیشرفتهای سالهای اخیر و نگاه ویژه تولید کنندگان به حوزه بسته بندی ،هنوز با تکنولوژی روز دنیا فاصله زیادی دارد اما با توجه به نگاه مدیران و تولید کنندگان پیشرفت هایی نیز حاصل شده است و همین موضوع سبب شده تا انواع لوازم بستهبندی متعددی تولید و به بازار عرضه شوند که یکی از اصلیترین این لوازم که از قدیم الایام بوده و مورد استفاده در هر زمینهای قرار میگیرد، کارتن است.

رایج ترین کارتن ،کارتن سه لایه است.این کارتن سه لایه میانی،زیری و رویی دارد که به لایه میانی فلوت می گویند.لایه زیرین با توجه به وزن محصولی که قرار است داخل آن قرار گیرد بستگی دارد و از ترکیبات متفاوتی ساخته می شود که این ترکیبات مقاومت کارتن را مشخص می کند. این کارتن نسبت به کارتن سه لایه مقاومت بیشتری دارد و می تواند وزن بیشتری را تحمل کند.بیشترین فلوت مورد استفاده برای ساخت این کارتن EB و BC است.هرچه فلوت مرغوب تر باشد کیفیت و قیمت کارتن بالاتر می رود. قیمت چاپ کارتن بسته بندی بر اساس نوع و جنس جعبه، طرح مورد نظر، استفاده از رنگهای مختلف در آن و حجم سفارش محاسبه میشود. سپس پوستر توسط دستگاههای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک روی کارتن چسبانده میشود به این فرایند لمینت میگویند و به کارتن تولیدشده، کارتن لمینتی گفته میشود. یکی از معیارهای رایج تقسیمبندی ورق کارتن سازی، تعداد لایههای آن میباشد.بر اساس تعداد لایه، ورق کارتن سازی را میتوان به سه دسته گوناگون کارتن سه لایه ( ۳ لایه )، کارتن پنج لایه ( ۵ لایه ) و کارتن هفت لایه ( ۷ لایه ) تقسیم کرد.

خرید کارتن پستی

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کارتن با چاپ سفارشی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما