برگزاری ششمین کنفرانس پیشرفت سازمانی با حمایت ایران

ششمین همایش ملی تحولات سازمانی با محوریت هماهنگ سازی معماری سازمانی و هوش مصنوعی با حمایت سیمای ایران و پخش مستقیم تلویزیون اینترنتی در حال برگزاری است.

بر اساس این گزارش، ششمین دوره همایش ملی تحولات سازمانی با محوریت «تلفیق معماری سازمانی و هوش مصنوعی» از امروز 25 فروردین ماه 1401 به مدت دو روز به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی در سال 1390 برگزار می شود. مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شروع به کار کرد.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران ضمن حمایت از این همایش، هر دو روز آن را به صورت زنده از طریق تلویزیون اینترنتی پخش خواهد کرد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت lenz.ir و مراجعه به قسمت پخش زنده کلیه سخنرانی ها و برنامه های این همایش را مشاهده کنند.

محورهای اصلی ششمین کنفرانس ملی تحولات سازمانی شامل «معماری سازمانی، چارچوب ها، متدولوژی ها و مدل های مرجع»، «تحول دیجیتال و فناوری های هوشمند»، «خدمات مهندسی»، «مدیریت داده های سازمانی، کاربرد هوش تجاری و داده کاوی» است. ، «سازمان مهندسی و فرآیندهای کسب و کار»، «امنیت در معماری سازمانی» و «معماری سازمانی و هوش مصنوعی».

در این کنفرانس سخنرانان کلیدی از کشورهای مختلف از جمله پروفسور مارکوس هلفرت از دانشگاه مینوت ایرلند، دکتر جان گوتزه از دانشگاه فناوری اطلاعات کپنهاگ دانمارک و دکتر پالاب ساها مدیر عامل “گروه باز” از هند، حضور دارند.

کنفرانس ملی پیشرفت‌های معماری سازمانی با هدف ایجاد بستری برای ارائه و تبادل آخرین دستاوردهای پژوهشی، آموزشی و تجربی محققان، متخصصان، دانشجویان و دست اندرکاران این حوزه از سال 1395 با همکاری آزمایشگاه‌های معماری سازمانی مستقر در دانشگاه‌های سراسر کشور کشور و با حمایت سازمان ها و شرکت ها سالانه به صورت دولتی و خصوصی برگزار می شود.

دور اول این همایش در دانشگاه شهید بهشتی، دور دوم در دانشگاه صنعتی شیراز، سومین دوره در دانشگاه صنعتی شریف، چهارمین دوره در دانشگاه تهران و پنجمین دوره در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد. ششمین دوره این همایش نیز در روزهای 25 و 26 آبان 1401 از ساعت 9 الی 17:30 در دانشگاه شهید بهشتی تهران در حال برگزاری است.

ایرانسل اولین ارائه دهنده 5G و رکورد سرعت اینترنت در ایران، پیش از این با کمک گروه “گروه لبز ایرانسل” که در سال 1397 با هدف تعمیق اتصال ایرانسل، اولین و بزرگترین دیجیتال آغاز به کار کرد. اپراتور در ایران با جامعه دانشگاهی و کمک به مراکز دانشگاهی، استارتاپ ها و شرکت های فناور با مأموریت انجام فعالیت های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری سازی در زمینه ارتباطات شبکه و فناوری اطلاعات و کسب و کارهای پیرامونی با کمک علمی و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور اعم از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شرکت های فناور، فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف رفع نیازهای بازار، به منظور حرکت به سمت گسترش خدمات متنوع و توسعه سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده، همگام با تحولات دنیای دیجیتال، گام هایی در جهت ایجاد ارزش با استفاده از بهترین فناوری ها در حوزه های مختلف برداشته شده است.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون