برای وزیر ورزش برای تیم ملی آرزو می کنم

حمید سجادی که صبح امروز کاروان خبرنگاران و سایر مسئولان را به دوحه قطر همراهی می کرد، گفت: بسیار خوشحالم که رسانه ها نیز در این پرواز حضور دارند، جایی برای همه مردم خوب، ورزشکاران و افراد مشهور وجود ندارد. ” امیدوارم نمایندگان خوبی باشیم و مطالب درست پرداخت شود. برای شما آرزوی موفقیت دارم و من عاشق تیمم خواهم بود. امروز بعدازظهر مراسم افتتاحیه برگزار می شود و بعد از افتتاحیه روز دوشنبه بازی ایران و انگلیس برگزار می شود و امیدوارم بهترین ها رقم بخورد. برای تیم ملی آرزوی موفقیت داریم و دعا می کنیم. امیدوارم تمام تلاش‌های فدراسیون، کادر فنی و تک‌تک بازیکنان مثمر ثمر باشد و همه از عملکرد تیم ملی خوشحال و راضی باشند و بهترین نتایج برای این جام جهانی رقم بخورد. جانهی‌ها و درفین آن در سوک تیم به تیم است.

وی گفت: همانطور که می دانید 6 بار جام جهانی رفته ایم، یک بار قبل از انقلاب و 5 بار بعد از انقلاب. یکی از تفاوت های جام جهانی سرعت صعود ما بود. بیست و دومین دوره جام جهانی در سال 2022 است و این بار به گونه ای برنامه ریزی شده است که در طول فصل رقابت ها، بازیکنان اکثر تیم های شرکت کننده در اختیار باشگاه ها و نقاط مختلف جهان به ویژه اروپا باشند. و ایران هم از این قاعده مستثنی نیست از تیم ملی در تیم های باشگاهی حضور داشتند. دو تیم عربستان و قطر با توجه به اینکه بازیکنان در اختیار داشتند شرایط بهتری داشتند. ماه ها تمرین و تمرین هماهنگ بود و بازیکنان در اختیار کادر فنی بودند، البته عیبی ندارد چرا که بهترین تیم های دنیا از جمله برزیل، اسپانیا و آرژانتین هم بازیکنان خود را در اختیار داشتند. باشگاه های مختلف

سجادی تصریح کرد: تیمی به بزرگی ایران هم چنین شرایطی داشت، امیدوارم کادر فنی تلاش کرده باشد، مطمئناً می دانم که کادر فنی تا ساعت 2 تا 3 بامداد بازی های بچه ها را بررسی می کرد. بازی هایی که در باشگاه های مختلف انجام دادند، چون فرصت کمی برای حضور در تیم ملی داشتند، از فیلم ها به خوبی استفاده کردند. آن ها فیلم ها را تحلیل و بررسی کردند، همه زحمت کشیدند تا کاری را که در صلاحیتشان بود انجام دهند، به ویژه رئیس فدراسیون فوتبال، نبی، دبیر فدراسیون. خداروشکر تا الان توافق و گزارش خاصی نشده تا اینکه یکی دو ساعت پیش که گزارش به دستم رسید حاشیه خاصی نداشتیم و همه چیز خوب پیش میره امیدوارم یکی دو روزی که با مسابقه تموم بشه نیز خوب پیش خواهد رفت

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: امیر قطر نیز در این سفر از رئیس جمهور دعوت کرده بود، اما به دلیل مشغله کاری و مشغله کاری، رئیس جمهور موفق به حضور نشد و طی مکاتباتی که توسط وزارت امور خارجه انجام شد. این افتخار را داشتم که نماینده جمهوری اسلامی ایران باشم، ایران و از طرف رئیس جمهور به عنوان خادم ورزش و جوانان به قطر سفر خواهم کرد. از زحمات آقای رئیس جمهور و تک تک اعضای هیئت دولت و حمایتی که در حمایت از تیم ملی داشتند واقعاً سپاسگزارم. امیدوارم این حمایت ها نتایج خوبی به همراه داشته باشد، ما هم قدردان این همه محبت در کیشور هستیم و به کادر فنی و اعضای تیم ملی تقدیم می کنیم تا همه این جستجوها و برنامه هایی که وظیفه ماست با جان و دل انجام شود. و روح به خاطر خوشبختی مردم. وقتی خوب کار کنیم و کار را طبق استانداردهای دنیا و به خصوص جام جهانی انجام دهیم، مردم هم همین انتظار را دارند و مردم و بازیکنان از نتیجه عملکرد راضی خواهند بود.

و در پایان در پاسخ به سوالات خبرنگاران حاضر توصیه شما به بازیکنان تیم ملی چیست؟ گفت: بچه های ما همه حرفه ای هستند. آنها تجربه بسیار خوبی دارند و خودشان هم می دانند که می توانند بهترین کار را انجام دهند، من راضی هستم که با راهنمایی کادرفنی بهترین توافق فنی را انجام دهند و یک بار دیگر شور و نشاط ایجاد کنند و مردم را خوشحال کنند. من راضی هستم که با عملکردمان در این جام جهانی اتفاقات و نتایج متفاوتی رخ دهد، به خدا امیدواریم، امیدواریم و برای کادر فنی و بازیکنان دعا می کنیم و منتظریم. من واقعاً دوست ندارم به بچه ها بگویم تقلب کنند، زیرا آنها می دانند که هر چه دارند در کلاس قرار می دهند.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما