بدترین توصیه های جهان در مورد قانون جذب

این روشی نیست که رویاهای خود را آشکار کنید. بنابراین می بینید، رویاهای شما اساساً یک پیشگویی هستند. این قدرت را در درون شما به ارمغان می آورد و به رسیدن به رویاهایتان کمک می کند. قانون جذب یک مفهوم عصر جدید است که بیان می کند که اگر فردی به اندازه کافی آرزوی چیزی را داشته باشد، می تواند با استفاده از قدرت ذهن خود به آن شی در واقعیت دست یابد. شما قرار است در مورد قانون جذب بیشتر بدانید تا بتوانید همزمانی‌ها را در زندگی‌تان درست جلوی چشمانتان ببینید.

نتایج مثبت به طور طبیعی برای افرادی که در این وضعیت زندگی می کنند جریان می یابد، زیرا آنها می دانند که همیشه به اندازه کافی وجود دارد و نیازی به صرف انرژی برای جلوگیری از دستیابی دیگران به خواسته های خود ندارند. طبق قانون جذب، تمرکز انرژی خود به روش های مثبت، تغییرات مثبتی را در زندگی شما در آینده به همراه خواهد داشت. منبع صدا جسمی است که به سرعت حرکت می کند یا تغییر شکل می دهد. هر مولکول به نوبه خود مولکول کناری خود را حرکت می دهد. یک لحظه وقت بگذارید و چشمانتان را ببندید، خود را در حال رسیدن به یکی از اهدافتان تجسم کنید، حالا آن را نگه دارید، اگر افکارتان شروع به سرگردانی کردند، به سادگی آنها را به آنچه مهم است بازگردانید، خود را در آن لحظه قرار دهید و دقیقاً به آنچه می خواهید برسید. افکار و احساسات شما بر اتفاقاتی که در اطراف شما می افتد تأثیر می گذارد. افکار و احساسات شما مانند یک آهنربا عمل می کنند. پس جذب آنچه بیرون می آورید تمرین، تمرین، تمرین: با افکار خود بسیار مراقب باشید. اگر افکار شما در تضاد باشد، واقعیت شما نیز متضاد خواهد بود. تقریباً هر دین باستانی شما را تشویق می کند که افکار مثبت را به جهان منتقل کنید.

Law Of Attraction

ایده ای شبیه به "اگر بیمار یا فقیر هستید، به اندازه کافی سخت دعا نمی کنید" در مفهوم مشهور قانون جذب ظاهر می شود، که نشان می دهد افراد فقط با فکر کردن به چیزهای مثبت در موقعیت ها به نتایج مثبت می رسند. آیا این تفکر ناقص است؟اگر تمرکز می کنید و به نیاز به پول فکر می کنید، پس پیامی که می فرستید تماماً درباره «نیاز» یا «نبود» است. سوال های زیادی وجود دارد. همه ما می توانیم موافق باشیم که رویدادهای خاصی وجود دارد که ممکن است به یک "روز بد" کمک کند، که ما هیچ کنترلی بر آن نداریم. در ایالات متحده، دکترین حقوقی به بزرگسالان از نظر روانی اختیار کامل می‌دهد تا تصمیم بگیرند چه کارهایی را می‌توان از نظر پزشکی انجام داد یا نمی‌توان با آنها کرد، به استثنای موارد نادر (مانند زمانی که یک فرد ناخودآگاه نیاز به درمان حیاتی و نجات بخش دارد، یا یک بیمار در معرض خطر جدی قرار دارد. سلامت عمومی). اولاً، موج، مانند همه صداها، یک موج فشار طولی است. به عبارت دیگر، یک موج صوتی در همان زاویه ای که به سطح برخورد می کند، از سطحی پرش می کند. در مورد قانون جذب هم همینطور است.

قانون جذب ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما کمک کند خواسته های خود را آشکار کنید. توجه داشته باشید، آموزش می تواند به اشکال مختلف مانند مربیگری، راهنمایی یا نوشتن باشد. نکته ای که باید در هنگام نوشتن جمله تاکیدی به خاطر بسپارید – در زمان حال بمانید. اما به هیچ وجه اجازه ندهید این احساس شما را از بین ببرد. من به اندازه کافی از همه چیز و همه عصبانی بودم که از قدردانی که ممکن بود واقعاً احساس می کردم خودداری کنم. در حال حاضر مرز باریکی بین رضایت و قدردانی وجود دارد. در فضا، جایی که جاذبه کمی وجود دارد، ذرات شناور در گره های موج ایستاده جمع می شوند که آرام و ساکن هستند. ذرات موجود در گازها، مانند ذرات تشکیل دهنده هوا، به سادگی از هم دورتر هستند و سریعتر از ذرات موجود در مایعات حرکت می کنند. ثانیاً، هوا سیالی است که اساساً مانند مایعات رفتار می کند. شناور آکوستیک از خواص صوت برای شناور شدن جامدات، مایعات و گازهای سنگین استفاده می کند.

در زمین، اجسام درست در زیر گره ها جمع می شوند، جایی که فشار تابش صوتی، یا میزان فشاری که موج صوتی می تواند بر یک سطح وارد کند، کشش گرانش را متعادل می کند. همچنین ممکن است بر خلاف نتایج مطالعه کرونری، دعای افرادی که برای کسی دعا می‌کنند باعث آرامش او شود، اضطراب، استرس و عوارض پزشکی ناشی از استرس طولانی مدت را کاهش دهد. برخی از فرقه های مسیحی، به ویژه علوم مسیحی، معتقدند که علم پزشکی یا گناهکار است یا مفید نیست. در ده‌ها مورد در ایالات متحده، والدین با اعتقادات علوم مسیحی از درمان برای فرزندان خود امتناع کرده‌اند که منجر به پیامدهای پزشکی منفی، از جمله مرگ می‌شود. من فقط 23 سال دارم و از خیلی چیزها دست کشیدم که تنها بودم، افسرده بودم و با پدر و مادرم زندگی می کردم.

قانون جذب یک نیروی قدرتمند است.

من می دانم که او قصد نداشت، زیرا همه چیز برای او هم سخت بود و او تمام تلاشش را کرد (یا آنچه فکر می کرد بهترین بود) اما نتیجه نهایی همان است. دعا به شما آسیبی نمی رساند (مگر اینکه یک بیمار قلبی باشید و بدانید که ظاهراً مردم برای شما دعا می کنند)، اما برای مشکلات پزشکی اولین توقف شما باید پزشک باشد. سوال: مقاله شما را در مورد "تخته های رویایی ابزار ارزشمندی برای "قانون جذب" خواندم. قانون جذب یک نیروی قدرتمند است. این یک علامت مثبت برای شما است که قانون جذب در خدمت به خواسته های شما مثبت عمل می کند. این به سادگی به این معنی است که قانون جذب به سیگنالی که شما ارسال کرده اید پاسخ داده است. بسیاری از شما در مورد قانون جذب شنیده اید، اما احتمالاً واقعاً باور ندارید که این قانون کار می کند. اما راز واقعی و نه چندان پر زرق و برق این است: هیچ درمان جادویی وجود ندارد، حتی در فریب ساده و امیدوارکننده قانون جذب (بیش از اینجا). سارا پروت یک معلم قانون جذب عالی است که وبلاگش منحصراً در مورد تجلی است!

بنابراین معلم می‌داند که کدام گروه از دانش‌آموزان در سطح بالایی عمل می‌کنند و گروه دیگری را که در سطح علمی متوسط ​​هستند، شناسایی می‌کند. پس از مدت زمان معینی، محققان وضعیت گروه نماز را در مقایسه با گروه غیر نمازگزار اندازه‌گیری می‌کنند. غریبه های یک کلیسا برای یک گروه دعا می کنند و برای گروه دیگر دعا نمی کنند. هوا نیز مانند مایعات از ذرات میکروسکوپی ساخته شده است که نسبت به یکدیگر حرکت می کنند. به عنوان مثال، اگر به یک زنگ ضربه بزنید، زنگ در هوا می لرزد. سپس زنگ این فرآیند را تکرار می‌کند و مجموعه‌ای تکراری از فشرده‌سازی‌ها و نادر بودن ایجاد می‌کند.

بزرگترین دروغ به Law Of Attraction

این حلقه بازخورد را از آن آینده قطع می کند، که سپس شما را از نظر ذهنی و احساسی از فشار آن در زمان حال رها می کند. اگرچه می بینید که در آینده این احساسات هیجان انگیز را تجربه می کنید، همانطور که به طور منظم از این تکنیک استفاده می کنید، شروع به احساس این احساسات در زمان واقعی می کنید. به عبارت ساده، همانطور که از نام آن مشخص است جهانی است، به این معنی که بر روی هر کس در این سیاره صرف نظر از مذهب، نژاد، ملیت یا شرایط شخصی او اعمال می شود، از این نقطه می توانید فکر کنید که هیچ کس نمی تواند با شما در سود بردن مخالف باشد. از این قانونشما می توانید از یک نظاره گر بودن و اغلب نادیده گرفتن پنجره های فرصت به شخصیت اصلی تبدیل شوید. در فضا، می تواند اجسام را ثابت نگه دارد تا حرکت یا حرکت نکنند. با تمرکز بر احساسات مثبت، مانند عشق و بخشش، می توانید محیط مناسبی را برای شکل گیری یک رابطه جدید ایجاد کنید. در سال 2001، مجله پزشکی بریتانیا یک مطالعه طنز در مورد "دعای شفاعتی عطف به ماسبق" منتشر کرد که نتایج مثبتی را در مورد نتایج بیماران در گذشته نشان داد. مطالعه در مورد دعای شفاعت معمولاً به این صورت انجام می شود: جمعیتی از بیماران با مشکلات پزشکی مشابه به دو گروه تقسیم می شوند.

لیبوویچی، لئونارد. "اثرات دعای شفاعتی عطف به ماسبق بر پیامدها در بیماران مبتلا به عفونت جریان خون: کارآزمایی تصادفی کنترل شده." مجله پزشکی بریتانیا. شکاکان همچنین اثرات مضر درمان ایمانی تقلبی را توصیف می کنند. اما مردم فقط به دلایل عمیق مذهبی و فرهنگی به دنبال درمان ایمان نیستند. شفای ایمان تنها یکی از روش‌های درمان غیرپزشکی است که به نظر می‌رسد به افراد بیمار ناامید امیدی به یک نتیجه خوب می‌دهد. آیا امتناع از درمان پزشکی به نفع شفای ایمان غیرقانونی است؟ چندین روش پزشکی بر آکوستیک غیرخطی تکیه دارند. اما برخی از افرادی که احساس می‌کنند درمان شده‌اند، با وجود اینکه هنوز درمان نشده‌اند، از دریافت مراقبت‌های پزشکی قانونی دست می‌کشند و شرایط خود را بدتر می‌کنند و در برخی موارد مرگ را تسریع می‌کنند. کری، بندیکت. "مطالعه پزشکی طولانی مدت قدرت دعا را زیر سوال می برد." مجله نیویورک تایمز. سوینی، جان. "فرقه ها، قدرت و معجزات در کمربند کتاب مقدس اسکس." روزنامه گاردین.

در یک دین کاریزماتیک، پیروان قدرت خدای منتخب خود را مستقیماً در زندگی روزمره خود تجربه می کنند – به عبارت دیگر، آنها معتقدند که خداوند تصمیم می گیرد هر روز با انسان ها تعامل داشته باشد و اتفاقات معجزه آسایی مکرر ایجاد کند. اکنون که می دانیم چیست و چگونه کار می کند، می توانیم به جنبه عملی استفاده از این پدیده در زندگی خود بپردازیم. آیا دعا می تواند انسان را شفا دهد؟ در نتیجه، افرادی که فقیر هستند یا کسانی که شفا را تجربه نمی کنند، احساس می کنند که به خاطر عدم ایمان خود مقصر هستند. امواج صوتی معمولی به دلیل ماهیت خطی خود محدود می شوند. موج صوتی که با زاویه 90 درجه به سطحی برخورد می کند، در همان زاویه مستقیماً به عقب منعکس می شود. در مورد کیهان هم همینطور است.

ساده ترین راه برای درک بازتاب موج این است که یک Slinky را تصور کنید که در یک انتها به سطحی متصل است. این قانون از قانون انعکاس پیروی می کند که بیان می کند که زاویه برخورد — زاویه ای که در آن چیزی به سطح برخورد می کند — برابر با زاویه بازتاب است — زاویه ای که در آن از سطح خارج می شود. گاهی اوقات، انعکاس و تداخل می توانند با هم ترکیب شوند و یک موج ایستاده ایجاد کنند. خبر خوب این است که قانون جذب می تواند به شما در بازگرداندن سابق خود کمک کند. ژورنال نویسی قانون جذب به شما کمک می کند تا روی چیزهایی که به شما احساس خوبی می دهد تمرکز کنید. قانون جذب چیزهای بیشتری دارد. قانون جذب بر اساس لحظه حال است.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد