باشگاه پکان بازیکنانش را تهدید کرد!

کد خبر : 1934996 |
13 اردیبهشت 1402 ساعت 12:37 |
44.1 هزار بازدید |

11
نقطه نظر

اعتصاب کنید، به کمیته اخلاق معرفی خواهید شد

باشگاه پکان ادعای اعضای تیم فوتبال این باشگاه را بر اساس یافته های 55 درصدی رد کرد و اعلام کرد با هر بازیکنی که اعتصاب کند برخورد می شود.

باشگاه پکان بازیکنانش را تهدید کرد!

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که بازیکنان تیم فوتبال پکان در چند روز مانده به دیدار با پرسپولیس در اعتراض به مشکلات مالی تمرینات خود را از صبح امروز آغاز کردند، حالا باشگاه پکان در اطلاعیه ای اعلام کرده است. باشگاه به تعهدات خود در قبال آنها عمل کرده است

در واکنش به اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال و ادعای آنها، باشگاه پکان بر اساس یافته ها اطلاعیه 55 درصدی صادر کرده است.

این بیانیه شامل:
تمرین تیم فوتبال پکان روز دوشنبه از ساعت 16 در مجموعه باشگاه های ورزشی برگزار شد و طبق برنامه کادرفنی، بازیکنان روز سه شنبه استراحت کردند و از بعدازظهر امروز (چهارشنبه) تمرینات فوتبال خود را از سر خواهند گرفت.

لازم به ذکر است بازیکنان پیکاتان تاکنون حدود 61 درصد از حقوق فدراسیون را دریافت کرده اند. از سوی دیگر تعدادی از اعضای کادرفنی و تیم بیش از 70 درصد قرارداد خود را از باشگاه دریافت کرده اند که با توجه به جریمه 10 درصدی به دلیل کسب نتایج ضعیف در هفته های گذشته، اکثر بازیکنان تیم فوتبال بین 70 تا 80 درصد قرارداد خود را تسویه کرده اند
طبق قراردادهای حرفه ای باشگاه تا پایان فصل موظف به پرداخت 80 درصد مبلغ قرارداد و 20 درصد نهایی است.آفرین“، پس از بررسی عملکرد و نتایج پرداخت خواهد شد.

از طرفی باشگاه را پکان هم می نامند یکی از بهترین باشگاه های لیگ برتر او در سال های اخیر تا پایان مسابقات پرداخت های منظم خود را طبق قرارداد انجام می دهد.
همچنین این باشگاه اعلام می کند که بازیکنان تیم تاکنون بدون توجه به شرایط مالی با افتخار در زمین حاضر شده اند و از این پس نیز برای پرهیز از هرگونه نظارت بر فوتبال همگانی در بازی های آتی به این کار ادامه خواهند داد. به طور مستقیم بر سرنوشت فصل قهرمانی تأثیر خواهد گذاشت. این در حالی است که طبق شنیده ها هر بازیکنی در شرایط فعلی از تمرین و بازی با تیم خودداری کند، جدای از جریمه های انضباطی باشگاه، مسئولیت اتفاقات بعدی از جمله ارجاع به کمیته اخلاق بر عهده او خواهد بود.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق