بازوهای رباتیک جایگزین دست انسان در انبارهای آمازون شده اند

در رفتن– در سال 2019، جف بزوس (جف بزوس)، بنیانگذار آمازون، پیش بینی کرد که در عرض یک دهه، سیستم های رباتیک به اندازه کافی توسعه می یابند تا اشیا را مانند دست انسان لمس کنند. به نظر می رسد پس از سه سال، اکنون آمازون به سمت این هدف حرکت می کند.

बह रोगल फरारो बह निकल अग रहनामातो، این شرکت به تازگی ویدئویی از ربات جدید “چنگ زن” در وبلاگ خود منتشر کرده است که می تواند بسیاری از وظایف کارگران کارخانه آمازون را انجام دهد و کار آنها را برای آنها آسان کند. این ربات اکنون می تواند اقلام مختلف را در یکی از انبارهای آمازون در ایستویل کالیفرنیا مرتب و مرتب کند.

این روزها موضوع اتوماسیون انبار بیش از پیش در صنعت خرده فروشی و تجارت الکترونیک مورد توجه قرار گرفته است. به خصوص برای آمازون، که بزرگترین خرده فروش آنلاین و دومین کارفرمای بزرگ بخش خصوصی در ایالات متحده است.

وب سایت Recode گزارشی را در ماه ژوئن منتشر کرد که نشان داد اگر آمازون تغییراتی در سیستم اتوماسیون انبار خود ایجاد نکند، ممکن است تا سال 2024 هیچ کارگری برای استفاده در ایالات متحده وجود نداشته باشد.

بازوی رباتیک آنقدرها هم که تصور می شود دور از ذهن نیست. این ربات از یک گیره فلزی برای برداشتن اشیا استفاده می کند و می تواند هر سه ثانیه یکی از این وسایل را در قفسه قرار دهد.

آمازون می گوید که با سرعتی که در این ویدئو از ربات مشاهده می شود، می تواند بیش از 1000 مورد در ساعت را مدیریت کند. این بدان معناست که می تواند چندین برابر سریعتر از یک کارگر انسانی، اقلام را انتخاب و جابجا کند.

این ربات از چندین دوربین برای کمک به “دیدن” آیتم ها استفاده می کند و همچنین بهترین راه را برای برداشتن یک آیتم با استفاده از یادگیری ماشینی انتخاب می کند. الگوریتم های برنامه نویسی نیز به ربات در جستجو کمک می کنند.

آزمایشات اولیه نشان می دهد که بر خلاف سایر ربات های نظافتی، احتمال آسیب رساندن به محصولات از طریق این ربات بسیار کم است. نمونه اولیه این ربات تنها می تواند وسایلی با وزن کمتر از دو پوند را جابجا کند.

خاویر ون چاو، سخنگوی آمازون می گوید: در این آزمایش از ربات خواسته شد تا صدها آیتم مختلف را در این گروه وزنی جابه جا کند و ربات توانست 95 درصد آنها را با موفقیت کنترل کند. در مقیاس بزرگ‌تر، محدودیت وزن دو پوندی به ربات اجازه می‌دهد مجموعه‌ای از مواردی را که حدود نیمی از کل محصولات آمازون را تشکیل می‌دهند، درک کند.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی راه حل هایی است که می تواند هر نوع لوازم جانبی را در انبار آمازون جابجا کند. ربات آینده این شرکت قادر خواهد بود از ترکیب گاز، زنجبیل و روش رایج مکش استفاده کند و به او آموزش داده شود که از کدام دست برای برداشتن کدام وسیله جانبی استفاده شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم