این 10 هک باعث می شود شما (r) Sprayer Drone (به نظر برسید) مانند یک حرفه ای باشید

مدیران مزرعه می‌توانند به سرعت پهپادها را برای شناسایی نقاط مشکل، یافتن سهام در خواص بزرگ‌تر و تجزیه و تحلیل عمیق محصولات با استفاده از تکنیک‌های عکاسی چند طیفی به کار گیرند. قطر بیرونی سمپاش ARRIS E610 30 میلی متر است، همراه با پایه موتور نیست، با کمبو پاور استوک و سایزهای مشابه سازگار است. بنابراین، برای نتیجه‌گیری در مورد اثربخشی و پتانسیل رانش سمپاش‌های پهپاد خیلی زود است. من چندین اپراتور قسمت 137 دارم که پس از دریافت گواهینامه به من مراجعه کرده اند. 116000 اپراتور پهپاد در بخش تجاری ثبت شده است. یک پهپاد اسپری کننده می تواند بین 5 لیتر تا 60 لیتر مواد شیمیایی را در خود جای دهد. همانطور که در بالا توضیح دادیم که AGRAS T40 می تواند 40 لیتر مایع را در خود جای دهد.

Sprayer Drone میانبرها – راه آسان

تانک پهپاد اسپری کننده چقدر نگه می دارد؟ به یاد داشته باشید که فروشندگان پهپاد انگیزه ای دارند که همه چیز را به شما نگویند و فقط پهپاد را به شما بفروشند. من عاشق عقب نشینی هستم و فقط به بازرسان FAA می گویم که به اصلاحیه ششم قانون اساسی ایالات متحده نگاه کنند که به ما حق مشاوره می دهد. FAA مشخصات وزن، قد، سرعت و ساعات کارکرد پهپادهای این نوع را صادر کرده است. ویژگی‌های منحصربه‌فرد برای سمپاش‌های پهپاد شامل تنظیمات عمودی یا ارتفاع برای توپوگرافی یا ارتفاع، کنترل نواری مستقل و ایمنی است که ویژگی‌های استاندارد در اکثر سیستم‌های تجاری موجود امروزی است. چشم انداز نظارتی برای پاشش هواپیماهای بدون سرنشین با توجه به توجه اخیر به سیستم های هواپیمای هدایت شونده از راه دور (RPAS) به تکامل خود در سطح فدرال ادامه می دهد. مقررات RPAS باید طوری تکامل یابد که سمپاشی هواپیماهای بدون سرنشین به موازات برچسب گذاری مناسب آفت کش ها را شامل شود. اگر می‌خواهید 55 پوند و سنگین‌تر پرواز کنید، پهپاد باید تحت قسمت 47 ثبت شود. اگر به آماری که در بخش بالا داشتم نگاه کنید، خواهید دید که بسیاری از خدمات سمپاش پهپاد هیچ پهپادی ندارند که بتواند اسپری کند. بیش از 55 پوند

سپس به پهپاد اجازه دهید این کار را انجام دهد.

متأسفانه، سالانه بیش از 100000 حادثه برای مسمومیت با آفت کش ها در چین رخ می دهد و میزان مرگ و میر به 20 درصد می رسد. آمار رسمی از تعداد مرگ و میر ناشی از بقایای آفت کش ها و آلودگی وجود ندارد که باید عدد شگفت انگیزی باشد. وزن خالی: 38 کیلوگرم- حداکثر وزن برخاست: 90 کیلوگرم- حداکثر فاصله دو محور: 2184 میلی متر- تعداد موتور: 8- حداکثر زمان پرواز بدون بار: 18 دقیقه- حداکثر زمان پرواز با بار: 7 دقیقه- حداکثر ظرفیت مایع: 40 لیتر- حداکثر ظرفیت دانه بندی: 40 کیلوگرم – سرعت جریان مایع: 12 لیتر در دقیقه… کار سمپاشی هوشمند دستان خود را آزاد کنید، برنامه های پرواز را توسط برنامه برای مزارع خود بسازید، پارامترهای سرعت پرواز، جریان مایع و غیره را تنظیم کنید. سپس به پهپاد اجازه دهید این کار را انجام دهد. خود. پهپاد AGRAS T40 می تواند 52.6 هکتار مساحت را در 1 ساعت پرواز اسپری پوشش دهد.

یک هواپیمای بدون سرنشین کشاورزی می‌تواند مناطق وسیعی را جارو کند و اطلاعات مربوط به وضعیت مزارع یا دام‌های یک کشاورز را جمع‌آوری و ذخیره کند. چه محصولاتی را می توان با پهپاد اسپری کننده استفاده کرد؟ توانایی مقاومت عالی در برابر ضربه به هواپیمای بدون سرنشین عملکرد قابل اطمینان پرواز می دهد. به دلیل توانایی آنها در ارتباط با بیماری ها، مبارزه با پشه ها یک چیز بزرگ در سراسر ایالات متحده است که Vendrig با پرورش دهندگان در ایالات متحده کار کرده است. که پهپادها را تامین می کند و خدمات مشاوره ای را به بخش کشاورزی ارائه می دهد. تحقیقات برای تعیین رسوب اسپری، پوشش و رانش از سمپاش های پهپادی در مقایسه با سایر روش های مورد استفاده برای کاربرد آفت کش ها در حال انجام است. هنگام خرید یک پهپاد گرد و غبار زراعی، باید بفهمید که چه مقدار منطقه باید سمپاشی کنید و ممکن است با چه کسانی رقابت کنید. پهپادهای کشاورزی زیادی در بازار وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، اما اجازه دهید به بالاترین سطح راه‌حل‌های پهپاد پاشش Ag از بزرگترین تولیدکننده پهپاد DJI نگاه کنیم.

قبل از خرید، مقاله من در مورد بیمه پهپاد را بخوانید.

سمپاشی با هواپیمای بدون سرنشین نیز به عنوان موثرترین و ایمن ترین راه برای درمان محصولاتی که در تپه های شیب دار رشد می کنند در نظر گرفته شده است. آیا داده های پشتیبانی کننده ای وجود دارد که نشان دهد این نوع قاب هوا ایمن است؟ مدل جدید توسعه یافته 3WD-TY-M12L برادر عقاب، پایداری عالی، عملکرد عالی و روتورهای ضد آب را نشان می دهد. ظرفیت بستگی به مدل پهپاد دارد. من برخی از نکات مهمی را که به مشتریان در کسب موفقیت آمیز تأییدیه های اداره هوانوردی فدرال برای کار با پهپادهای سمپاش هایشان کمک کرده ام، در این مقاله بیان کردم. قبل از خرید، مقاله من در مورد بیمه پهپاد را بخوانید. این پهپاد دارای یک دوربین گیمبال است که برای گرفتن عکس در حین پرواز استفاده می شود و سپس از آن عکس ها برای نقشه برداری و نقشه برداری استفاده می شود. پهپاد کشاورزی همچنین می تواند ذرات دانه ای را با سیستم مخزن قابل تعویض پخش کند.

91. ون، اس. ژانگ، Q. یین، ایکس.

وقتی نوبت به برآوردن نیازهای کشاورزی مدرن می رسد، اندازه واقعا اهمیت دارد. برای مخزن آب 10 لیتری، در حال حاضر محبوب ترین اندازه در بازار است. این یک مفهوم خارجی بود، تا به حال. اگر یک پیمانکار بتواند از یک مفهوم ازدحام، با شاید سه پهپاد همزمان در یک میدان، استفاده کند، کاربرد کارآمدتر است. سه لایه محافظ برای اجزای اصلی امتیاز کلی مقاومت در برابر آب T30 با رتبه IP67 آن را قابل شستشو و مقاوم در برابر خوردگی برای سمپاشی آفت کش ها، کودها، بذرها و خوراک ایده آل می کند. 91. ون، اس. ژانگ، Q. یین، ایکس. لان، ی. ژانگ، جی. Ge, Y. طراحی سیستم اسپری متغیر پهپاد محافظت از گیاه بر اساس شبکه های عصبی.

109. لیو، اچ. زو، اچ. شن، ی. چن، ی. Ozkan, HE 93. Dou, H.; ژای، سی. چن، ال. وانگ، اس. Wang, لیست قیمت پهپاد سمپاش X. ویژگی‌های تغییرات میدانی ارتفاع بوم سمپاش با استفاده از سیستم تشخیص ارتفاع بوم طراحی‌شده جدید. 110. یانگ، دی. ژانگ، ال. یان، ایکس. وانگ، ز. یوان، اچ. اثرات توزیع قطرات بر سمیت حشره کش برای حفره های ذرت آسیایی (Ostrinia furnaealis) و عنکبوت ها (Xysticus ephippiatus). 108. بالستروس، آر. اورتگا، جی اف. هرناندز، دی. مورنو، M.Á. 107. کامپوس، ج. لوپ، جی. گالارت، ام. گارسیا-روئیز، اف. گراس، آ. سالسدو، آر. گیل، ای. توسعه نقشه‌های سایبان قدرت با استفاده از پهپاد برای مدیریت خاص سایت در طول فرآیند سمپاشی تاکستان.

100. گیل، ای. لورنز، جی. لوپ، جی. فابرگاس، ایکس. اسکولا، ا. Rosell-Polo, JR 99. Escolà, A.; Rosell-Polo، JR; پلاناس، اس. گیل، ای. پومار، ج. کمپ، اف. لورنز، جی. Solanelles، F. اسپری با سرعت متغیر. 98. Palleja Cabre, T. لورنز، جی. Landers، AJ علاوه بر این، آنها برای انجام تحقیقات میدانی برای محصولات جدید مفید خواهند بود، زیرا می توان آنها را در مناطق کوچکتر بدون نیاز به حمل و نقل محصولات، به ویژه برای مطالعات فصل بعدی با قارچ کش ها، استفاده کرد. تحقیقات در حال انجام در ایالت اوهایو این نیاز را با پروژه هایی با تمرکز بر استفاده از هوش مصنوعی (AI) برای طبقه بندی عوامل استرس زا از جمله آلودگی علف های هرز، استرس مواد مغذی، بیماری و آلودگی حشرات برطرف می کند. برای اینکه پهپادها برای سمپاشی نقطه ای یا کوچک به طور موثر کار کنند، آلودگی علف های هرز یا سایر مناطق مورد علاقه باید قبل از کاربرد نقشه برداری شود تا از برنامه ریزی مسیر برای سیستم های خودکار پشتیبانی شود.

در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت ها اعلام کردند که John Deere، سازنده تجهیزات کشاورزی، با Volocopter برای توسعه یک سیستم گرد و غبار هوایی به نام VoloDrone همکاری خواهد کرد. پهپاد سمپاشی کشاورزی می تواند جایگزین سم پاش سنتی شود و سرعت آن 40 برابر سمپاش سنتی است. پهپاد پاشش کشاورزی JMR-V1300 با ساختارهای مدولار، مناسب برای نگهداری طراحی شده است. وزن سبک اما فریم محکم برای پرواز پایدار و ثابت. مخزن مخروطی شیاردار لرزش مایع در هنگام پرواز را کاهش می دهد.

2. آیا قصد دارید 55 پوند یا سنگین تر در ایالات متحده پرواز کنید؟ عملیات زیر 55 پوند منطقه حایل 500 فوتی ندارند (107 دارند. 19(c)) اما عملیات 55 پوندی و سنگین تر انجام می شود. در برخی شرایط، این یک معامله شکن برای عملیات های 55 پوندی و سنگین تر است، به این معنی که شما باید عملیات خود را با وزن کمتر از 55 پوند تحت قسمت 107 انجام دهید که محدودیت منطقه بافر 500 فوتی را ندارد. همچنین می‌توانید با MG-1P بدون منطقه بافر 500 فوتی، 5×10 لیتر را گسترش دهید و 50 لیتر در آسمان داشته باشید. این بدان معناست که پهپاد می تواند 40 لیتر مایع را در مخزن خود حمل کند و هنگام پرواز آن را روی محصولات اسپری کند. T40 توانایی حمل 40 لیتر آفت کش را دارد. یک پهپاد AGRAS T40 می تواند با سرعت 7 متر بر ثانیه پرواز کند که سرعت مناسبی برای قدرت و سرعت پهپادی است که تا 90 کیلوگرم وزن دارد.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما