این شرکت تایلندی بسته بندی مواد غذایی را از بامبو تولید می کند تا زباله ها را کاهش دهد

این بسته بندی بدون زباله از بامبو ساخته شده است

برای مقابله با مشکل فزاینده زباله تایلند، یک شرکت به زندگی گیاهی این کشور روی آورده است.

یونیورسال بیوپک بسته بندی هایی می سازد که به رستوران ها و تولیدکنندگان می فروشد. اما به جای پلاستیک، از مخلوطی از بامبو و کاساوا استفاده می کند، محصولاتی که به طور گسترده در سراسر کشور یافت می شوند.

پس از رشد سریع در دهه های اخیر، تایلند به یکی از بزرگترین اقتصادهای آسیا تبدیل شده است. اما مانند بسیاری از کشورهای دیگر منطقه، تلاش برای مبارزه با میلیون ها تن زباله تولید شده در سال کند بوده است.

Vara-Anong Vichakyothin، مدیر عامل Universal Biopack، گفت: «مدیریت زباله در همه جا یک مشکل بزرگ است.

مرتبط: شرکتی که 4 میلیارد بطری پلاستیکی را به لباس تبدیل می کند

این شرکت از فناوری ابداع شده در یکی از دانشگاه های بانکوک برای تولید بسته بندی های بدون زباله خود استفاده می کند. این شرکت امیدوار است که در نهایت جایگزین بسیاری از جعبه‌های استایروفوم و کیسه‌های پلاستیکی شود که به زباله‌های بزرگ در سرتاسر تایلند و سایر کشورهای آسیای جنوب شرقی ختم می‌شوند.

فرمول سازگار با محیط زیست آن پنج سال طول کشید تا توسعه یابد و آنقدر سازگار است که می تواند در بسته بندی وسایلی مانند مبلمان و حتی تلفن استفاده شود. بامبوی که استفاده می کند از ضایعات باقی مانده از فرآیند تولید چاپستیک به دست می آید.

UB پک 3

در شهرهای بانکوک و چیانگ مای، جایی که ظروف نوشیدنی و بسته‌های نودل در کنار پیاده‌روها قرار دارند، این شرکت رستوران‌ها، کشاورزان ارگانیک و سایر مشاغل در صنعت غذا و نوشیدنی را تامین می‌کند.

اما یافتن مشتریان جدید می تواند مشکل باشد.

فروشندگان مواد غذایی در تایلند می خواهند هزینه ها را در یک تجارت رقابتی با حاشیه های کم کاهش دهند. درخواست از آنها برای هزینه بیشتر برای بسته بندی به دلایل زیست محیطی کار سختی است.

“اقتصاد محلی هنوز حمایت نمی کند [this technology]بنیانگذار یونیورسال بیوپک، سوتپ ویچاکیوتین گفت.

UB Pack 2

اما این مانع از ورود شرکت های دیگر به بازار بسته بندی پایدار در تایلند نشده است. مانند Universal Biopack، آنها روی افزایش آگاهی زیست محیطی شرط بندی می کنند که در نهایت منجر به افزایش تقاضا می شود.

برای رقابتی شدن بیشتر، شرکت Suthep در حال سرمایه گذاری است. این شرکت قصد دارد با ایجاد یک خط مونتاژ نیمه خودکار در کارخانه خود در نزدیکی بانکوک و دوبرابر کردن کارکنان خود از 50 نفر به 100 نفر، تولید را افزایش دهد.

هدف افزایش ظرفیت ماهانه از 300000 واحد به یک میلیون است.

مطالب مرتبط: استارت آپی که مدادهایی می سازد که به سبزیجات تبدیل می شوند

بسیاری از تقاضاها از خارج از کشور است. یکی از مشتریان آن از بسته بندی طبیعی برای آب نارگیل که صادر می کند استفاده می کند.

یونیورسال بیوپک می گوید از کشورهای دیگر، به ویژه در اسکاندیناوی، نیز به محصولات خود علاقه مند شده است.

CNNMoney (هنگ کنگ) اولین بار در 12 فوریه 2017 منتشر شد: 21:08 ET

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان