ایده های خودارضایی

روبنس گفت که آنچه که دفتر دادستان شهر به عنوان پورنوگرافی تلقی می‌کند، او هنری بی‌گناه می‌داند و آنچه را که آن‌ها به عنوان افراد زیر سن قانونی درگیر خودارضایی یا همزبانی شفاهی توصیف می‌کنند، در واقع یک دیدگاه قضاوت‌آمیز از برهنه‌هایی است که روبنس به عنوان مردم توصیف می‌کند. صد در صد عدم انجام اعمال جنسی. خودارضایی این پتانسیل را دارد که سالم و حتی تداوم عبادت در زندگی ما باشد. فاستر پیشنهاد می کند که اگر زنان از عشق همجنس گرا به عنوان موضوع استفاده می کردند، با سوء ظن نسبت به زندگی خود مواجه می شدند و برخی از نویسندگان از جمله لوئیز لبه، شارلوت چارک و مارگارت فولر یا ضمایر آثار ادبی خود را به مردانه تغییر دادند یا آن را ساختند. آنها مبهم هستند

هوس ها در ردیف آنهایی هستند که هم طبیعی و هم ضروری هستند، مانند گرسنگی و تشنگی; آنهایی که طبیعی اما غیر ضروری هستند، مانند رابطه جنسی. و آنهایی که نه طبیعی هستند و نه ضروری، از جمله میل به حکومت بر دیگران و تجلیل از خود. مقايسه با حيوانات ماده در گرما نه به عنوان توهين، گرچه رگه هايي از زن ستيزي متعارف در اثر ديده مي شود، بلكه نشان مي دهد كه ميل طبيعي است و نبايد آن را شكنجه تجربه كرد. آیا استثناهایی وجود دارد؟ ایان کرنر، دکترا، درمانگر جنسی و نویسنده کتاب «او اول می‌آید»، می‌گوید برخی از مردان در طول خودارضایی یا تحریک فیلم‌های مستهجن چنان درگیر فشار خاصی می‌شوند که نمی‌توانند با شریک زندگی خود اجرا کنند.

گیاهی به نام nymphaea در یونانی، 'Hercules' club' در لاتین و baditis در گالی وجود دارد. لوکرتیوس پس از تجزیه و تحلیل عمل جنسی، لقاح و آنچه در اصطلاح مدرن ژنتیک نامیده می شود را مورد بررسی قرار می دهد. کتاب چهارم لوکرتیوس De rerum natura یکی از گسترده‌ترین عبارات را در مورد تمایلات جنسی انسان در ادبیات لاتین ارائه می‌کند. کتابی با جلد شومیز با عنوان پادگان زنان که تجربیات یک زن در نیروهای آزاد فرانسه را شرح می‌دهد در سال 1950 منتشر شد. این کتاب از رابطه‌ای لزبین‌ها خبر می‌دهد که نویسنده شاهد آن بوده است. رابطه جنسی بدون وابستگی پرشور، شکلی برتر از لذت عاری از عدم اطمینان، دیوانگی، و اختلال روانی ایجاد می کند. موسونیوس معتقد بود که حتی در داخل ازدواج، رابطه جنسی باید به عنوان ابراز محبت و برای تولید مثل انجام شود، نه برای "لذت ساده".

موسونیوس روابط همجنس‌گرایان را تایید نمی‌کرد، زیرا آنها هدفی برای تولید مثل نداشتند. هدف لوکرتیوس اصلاح نادانی و دادن دانش لازم برای مدیریت منطقی زندگی جنسی است. لوکرتیوس با ترکیبی از جدایی علمی و شوخ طبعی کنایه آمیز، میل جنسی انسان را به عنوان موتا کوپیدو، "میل گنگ" در نظر می گیرد و واکنش فیزیولوژیکی انزال را با خونی که از زخم می جهد مقایسه می کند. با این حال، این می تواند منی را به سمت مثانه هدایت کند (که به آن انزال رتروگراد گفته می شود). ادراک حسی، به ویژه مشاهده بدن زیبا، حرکت مایع منی را به داخل اندام تناسلی و به سمت هدف میل تحریک می کند. به گفته موسونیوس، دوشکلی صرفاً برای ایجاد تفاوت وجود دارد و تفاوت به نوبه خود میل به یک رابطه مکمل را ایجاد می کند، یعنی زن و شوهری که به خاطر یکدیگر و به خاطر فرزندانشان برای زندگی پیوند می خورند.

سرعت رشد نهال و تشکیل اسکار آن تعیین می کند که رگ های متورم پسر با چه سرعتی به سلامت باز می گردند. ریشه آن را که به صورت خمیر کوبیده و ده روز متوالی در سرکه می نوشند، اثر شگفت انگیزی دارد که پسر را به خواجه تبدیل می کند. مالوری، جی پی؛ آدامز، دی کیو (2006). آکسفورد مقدمه ای بر پروتو-هند-اروپایی و جهان اولیه-هند-اروپایی. Feinberg، DR; جونز، BC; اسمیت، ام جی لاو؛ مور، FR; DeBruine، LM; کورنول، RE; Hillier, ترک خود ارضايي SG; پرت، دی (2006). "چرخه قاعدگی، سطح ویژگی استروژن، و ترجیحات مردانگی در صدای انسان". اگر زنی داشتید و نمی‌خواهید مرد دیگری وارد او شود، این کار را انجام دهید: دم یک مارمولک سبز زنده را با دست چپ خود ببرید و تا زمانی که هنوز زنده است رها کنید.

دم را در کف همان دست بسته نگه دارید تا زمانی که بمیرد و هنگام نزدیکی با زن و اندام های عورت او را لمس کنید. سپس مجدداً نهال را به هم وصل کرده و با کود گاوی و سایر پانسمان‌ها آن را ببندید تا قسمت‌هایی که شکافته شده راحت‌تر با هم مخلوط شوند. او با پیوستن به لابیا، تنها یک سوراخ کوچک برای ادرار کردن، اما با پوشاندن کلیتوریس، دسترسی دختر را به قسمت‌های حساسش کاهش داد.

هم موسونیوس و هم سنکا از استاندارد دوگانه فرهنگی و قانونی انتقاد کردند که به مردان رومی آزادی جنسی بیشتری نسبت به زنان می داد. لوکرتیوس در برابر گرایش رومی ها به نمایش خودنمایی جنسی، مانند هنر اروتیک، واکنش نشان می دهد و مدل تهاجمی «پریاپیک» جنسیت را که توسط محرک های بصری تحریک می شود، رد می کند. لوکرتیوس میل مردانه، لذت جنسی زنانه، وراثت و ناباروری را به عنوان جنبه های فیزیولوژی جنسی می داند. میل مردانه به صورت بیمارگونه، ناامیدکننده و خشن در نظر گرفته می شود. او سنت ارسطویی را رد کرد، که دوشکلی جنسی را به عنوان بیانگر رابطه مناسب بین حاکمان (مرد) و تحت حاکمیت (مونث) به تصویر می‌کشید و مردان را از زنان به‌عنوان فاقد ویژگی‌های بیولوژیکی متمایز می‌کرد. تحریک پروستات می‌تواند ارگاسم عمیق‌تری ایجاد کند، که توسط برخی از مردان به عنوان گسترده‌تر، شدیدتر، طولانی‌تر توصیف می‌شود و اجازه می‌دهد تا احساس خلسه بیشتری نسبت به ارگاسم حاصل از تحریک آلت تناسلی ایجاد کند.

او می‌گوید که هم زن و هم مرد، مایعات تناسلی تولید می‌کنند که در یک عمل زایشی موفق با هم ترکیب می‌شوند. ایده‌آل رومی ازدواج، مشارکت دوستانی بود که برای تولید و تربیت فرزندان، مدیریت امور روزمره، داشتن زندگی‌های مثال زدنی و لذت بردن از محبت با یکدیگر همکاری می‌کردند. موسونیوس از این ایده‌آل استفاده کرد تا دیدگاه رواقی را ترویج کند که ظرفیت فضیلت و تسلط بر خود جنسیت خاص نیست. میسال رومی پاپ پیوس پنجم توسط پاپ کلمنت هشتم در سال 1604، پاپ اوربان هشتم در سال 1634، پاپ پیوس دهم در سال 1911، پاپ پیوس دوازدهم در سال 1955 و پاپ ژان بیست و سوم در سال 1962 مورد بازبینی جزئی قرار گرفت. توده مناسک رومی تا اینکه توسط نسخه بعدی جایگزین شد. لوکرتیوس این شکل از لذت جنسی را زهره می نامد، برخلاف عشق، عشق پرشور.

در همین چارچوب است که لوکرتیوس تحلیل خود را از عشق و میل جنسی ارائه می‌کند، که با اخلاق شهوانی کاتولوس مقابله می‌کند و شاعران عشق دوره آگوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد. آنها نمی توانستند یکدیگر را تحمل کنند، اما آنها ناآگاهانه از طریق نامه به عنوان دوستان قلمی ناشناس عاشق شدند. مردان تنها کسانی نیستند که می توانند به برتری برسند – این تکنیکی است که زنان نیز می توانند از آن استفاده کنند و می توانند به آنها ارگاسم شدیدی بدهند. فاستر بیشتر ادعا می کند که سال 1928 "سال اوج" برای ادبیات لزبین بود. علاوه بر چاه تنهایی، سه رمان دیگر با مضامین لزبین در انگلستان منتشر شد: هتل الیزابت بوون، اورلاندو وولف، و رمان طنز کامپتون مکنزی، زنان خارق العاده. پس بحث این نیست که آزادی جنسی یک خیر انسانی است، بلکه این است که مردان و زنان باید خویشتن داری جنسی داشته باشند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فواید ترک خود ارضايي بر چهره بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما