اطلاعات واضح و بی طرفانه درباره کارتن بدون چاپ (بدون همه هیپ)

با توجه به امکان باز شدن کامل محصول در این بستهبندیها، میتوان انواع مختلف محصول را درون یک بسته قرار داد. خرید کارتن های اسباب کشی سه لایه به عنوان کارتن های میوه مورد استفاده قرار می گیرند. می تواند بارها مورد استفاده مجدد قرار گیرد. به کارتنهایی که بدنه آنها از روی هم قرار گرفتن دو لایه مقوای صاف و یک لایه فلوت در بین آنها تشکیل شده باشد، کارتن سه لایه میگویند. به همین دلیل کسایی که قصد دارند اسباب کشی کنند با خیال راحت می توانند وسایل خود را در کارتن بگذارند بدون اینکه به اسباب انها اسیبی برسد. اگر در انبارها و یا در زمان حمل و نقل رطوبت به جعبه ماسکها برسد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ که باید پس از خرید لوازم و مواد اولیه در زمان مناسب به کارگاه کارتن سازی برسد.

لازم به ذکر است ۹۰درصد افرادی که مدعی هستن دستگاه ساز هستند حتی روش تنظیم دستگاه را بلد نیستند و برای راه اندازی از کارتن ساز کمک میگیرند. چه دستگاهی باید گرفت قیمت دستگاه دایکات پینگ پنگی حدودا ۴۰ میلیون تومان قیمت دستگاه دایکات فکی و دایکات روتاری حدودا ۳۰۰ میلیون تومان میباشد به نظر من برای شروع و راه اندازی اولیه ی کارگاه کارتن سازی باید با هزینه های کمتر شروع کرد، حتی برای کمتر هزینه کردن میتوانید از ماشین سازی رضازاده دستگاه دست دوم هم خریداری کنید.

شایان ذکر است که تمامی دستگاه های خریداری شده توسط شما هم وطنان شامل آموزش رایگان ، خدمات پس از فروش و همچنین گارانتی ۱ ساله می باشد. استفاده از نرم افزارهای سه بعدی مثل Esko یا Cinema 4D و روش دیگر ارائه نمونه چاپی می باشد که شما باید از پلات و یا چاپ دیجیتال جهت چاپ نمونه استفاده نموده و با دست به ساختن ماکت مشغول شوید و در نهایت ماکت را به مشتری نشان دهید . این کارتنها از دو لایه فلوت و سه لایه مقوای صاف تشکیل شدهاند.

روشی که اخیراً از آن برای تولید این نوع از کاغذها استفاده میشود، روش “R” نام دارد که سبب کاهش ضخامت و افزایش فضا در کارتن سه لایه میگردد و سبب بهبود ۳۰% در چاپ و کاهش میزان گاز CO2 در فرآیند تولید میگردد. برای راه اندازی کارگاه کارتن سازی ۶دستگاه نیاز میباشد که با این ۶دستگاه کارتن سازی میتوان همه نوع کارتن و جعبه را تولید کرد با این ۶دستگاه از جعبه پیتزا تا کارتن یخچال در شکل ها و طرح های متفاوت را میتوان تولید کرد. قبل از اینکه به موضوع اصلی این مقاله بپردازیم، نیاز است که معرفی کوتاهی از اجزای تشکیل دهنده کارتنهای مقوایی داشته باشیم. سازنده هر نوع دستگاه کارتن سازی و فروش ماشین آلات کارتن سازی به سراسر نقاط کشور می باشیم.

اکنون که با مفهوم کارتن و فلوت آشنا شدیم میتوانیم معرفی مختصر و کاملی از کارتن سه لایه داشته باشیم. کارتن مادر یکی از کارتن هاییست که کاربرد بسیار گسترده ای در اکثر صنایع دارد و جزء کارتن های پر مصرف به شمار میروند. برای خرید انواع کارتن سه لایه کلیک کنید. فلوتها بر اساس کاربردی که از کارتن انتظار میرود به صورت موجهای بلند با فاصله زیاد یا موجهای کوتاه و پشت سر هم طراحی شده و برای تشخیص آنها با حروف A, B, C, E, F نامگذاری میشوند. در این روش به مدت کمی کارتن بر روی آب قرار داده می شود، هر چه میزان نفوذپذیری کارتن نسبت به آب بیشتر باشد می تواند وزن بیشتری بگیرد که این خود می تواند بر روی استحکام آن اثر منفی داشته باشد.

کارتن بدون چاپ همان کارتن قهوه ای ساده است و برای بسته بندی های محصولاتی به کار می روند که به کارتن مادر نیاز دارند. ولی برای ابعاد 1000 عدد در صورتی که این تعداد برای یک بار انجام میشود و کار نیاز به چاپ داشته باشد احتمالا مناسب ترین کار چاپ لمینت خواهد بود چرا که هزینه کلیشه برای چاپ فلکسو هزینه تمام شده بیشتری داشته باشد. در کارگاه کارتن سازی خرید مواد اولیه بسیار مهم است همچون خرید ورق خام یا خرید رنگ برای دستگاه چاپ یا خرید کلیشه دستگاه چاپ یا خرید قالب دستگاه دایکات ،البته خرید مواد اولیه راحت است اما به موقع خریداری کردن مهم است. اگر ورق شما اشتباه تولید شود کارخانه ورق سازی توان عوض کردن ورق یا پس گرفتن ورق را دارد اما دلال ورق نمیتواند اینکار را انجام دهد، به همین دلیل ماشین سازی رضازاده ورق خام را معرفی میکند مستقیم از خود تولید کننده خریداری نمایید.

که ورق خام کارتن در محل مناسب کارگاه تخلیه شود و از سوی دیگر کارتن راحت به وسیله دستگاه های کارتن سازی تبدیل و تولید و بسته بندی شود.برق کارگاه کارتن سازی و برق لازم برای دستگاه های کارتن سازی جزء مهم ترین اصول کارخانه کارتن سازی میباشد.حتی اکثر کارتن سازها ورق خام را با کانتینر خریداری میکنند و بعداز تولید کارتن، کارتن ها را با کانتینر ارسال میکنند، البته همچون خرید وفروش کارتن و ورق به سفارش بالا بستگی دارد، درکل اگر برای شروع و راه اندازی کارگاه کارتن سازی سرمایه اولیه بیشتر داشته باشید فضای کارگاه را بزرگتر بگیرید نه تنها هیچگونه ضرری ندارد بلکه به نفع خودتان میباشد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد خرید کارتن پستی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما