اطلاعات تکان دهنده درباره لینک سازی خارجی Exposur

دایرکتوری هایی وجود دارد که شما برای دست یابی به سایت مناسب باید کمی در آن جستجو کنید. با توجه به اینکه بهینه سازی سایت در دسته امور زمان­بر قرار دارد، میزان بودجه اختصاص داده شده به سئو سایت باید کاملا مشخص باشد و مطابق با برنامه ریزی هزینه شود. خرید بک لینک از طریق بکوریتی بسیار آسان شده ( درحالی که به حرفه ای ترین شکل ممکن هست ) اما اینکه با چه شرایطی و برنامه ریزی بک لینک خریداری کنید نیاز به یکسری توضیحات هست که در ادامه خواهم گفت . لینک سازی خارجی با کمک روشهای مختلفی انجام میشود که در ادامه ما به این روشها اشاره میکنیم و در رابطه با این روشها بیشتر توضیح خواهیم داد. در ادامه این مقاله می فهمیم که چگونه می توانیم برای خودمان بک لینک بگیریم و همچنان قوانین گوگل را رعایت کنیم و سئو سایت را با مشکل پنالتی تهدید نکنیم. اریک وارد ، رهبر سئو و لینک سازی می گوید شما باید در لینک سازی به گونه ای عمل کنید که ممکن است فردا گوگل از بین برود! This data w​as ᠎done wi​th the he lp ᠎of G SA Content Gener ator᠎ Dem​ov​ersi on.

شاید بعضی ها بگویند که:«خوب این که بک لینک طبیعی نیست چون باید از مردم در خواست کنیم». اگر سایت هایی که بک لینک می فروشند را دیده باشید ، متوجه شده اید که یکی از ترفند های کلاه سیاه این است که از چندین سایت که معمولا اسم ان ها را به شما نخواهند گفت ، تعداد زیادی پیوند به سایت شما اینجاد می کنند. همانطور که پیشتر توضیح داده شد خرید بک لینک قوی فالو به صورت ماهانه از یک وب سایت باعث ایجاد حجم زیادی بک لینک به سایت بک لینک گیرنده میشود که به همین دلیل در این روش پس از انجام سفارش بک لینک ، میزان تاثیرگذاری آن به شدت زیاد بوده و میتوان در نتایج پس از مدت کوتاهی نتیجه بهبود رتبه را مشاهده کنیم . در حالت کلی، زمانی که یک سایت به سایت دیگر لینک میدهد، یک بک لینک ایجاد میشود. بک لینک فالو بک لینکی است که ارزشش و اعتبار بیشتری نسبت به بک لینک نوفالو برخوردار است و قدرت و اعتبار را به ساید مقصد منتقل میکند اما در مقابل بک لینکهای نوفالو از ارزش و اعتبار به نسبت کمتری برخوردار هستند اما باید به این نکته توجه داشت که در فرایند لینک سازی، نسبت بک لینکهای فالو و نوفالو برای هر سایت در حالت طبیعی باشد چرا که نسبت غیر طبیعی بک لینکهای فالو و نوفالو موجب حساس شدن موتورهای جستجو و پنالتی شدن سایت میشود. ​C᠎onte nt was gen᠎erated ᠎wi th G​SA C᠎onte nt Generat or DE​MO.

سایتی که به ما لینک داده است اگر دارای اعتبار دامنه زیاد و ارتباط موضوعی نزدیکی به سایت ما داشته باشد، آن بک لینک ارزش بیشتری خواهد داشت. این کلمات به گوگل نشان می دهد صفحه ای که به آن لینک داده است ، در چه مورد صحبت می کند. اما به یاد داشته باشید استفاده ی بیش از حد از انکر تکست ها می تواند به شدت مضر باشد زیرا گوگل متوجه می شود که شما قصد دارید رتبه بندی ها را در یک کلمه خاص از به نفع خود بهبود دهید. با این و جود سعی کنید از این پیوند ها دوری کنید و اگر قصد داشتید پیوند متقابل اینجاد کنید لازم است حالت طبیعی از پیوند ها به نمایش بگذارید. XSEO مشاوره خرید بک لینک بعدی این است که در سایت های خارجی به چه شکلی می خواین بک لینک بسازید؟ بک لینک گیری از این دایرکتوری بسیار مناسب خواهد بود و می تواند ترافیکی را به سوی سایت شما بفرستد، لینک گیری این نوع سایت ها شاخصی خوبی برای سایت شما می باشد.

ما راجب به هر سایت دایرکتوری حرف نمیزنیم، منظور ما بیشتر سایت هایی است که برای ورود موانعی را بر روی سایت ها قرار می دهند و اجازه ی ورود هر سایتی را نمی دهند، خیلی از سایت های دایرکتوری به عنوان اسپم شناخته می شوند. در نتیجه لازم است روی لینک هایی تمرکز کنید که کاربری را به سایت شما منتقل می کند و مهم تر از ان کاربر باید به محتوای ارزشمندی از سایت شما دست یابد و محتوا های شما برای او مفید باشد. اگر در لینک سازی از سایت های مرتبط با سایت خودتان پیوند بگیرید به احتمال زیاد کاربران روی پیوند ها کلیک خواهند کرد و محتوای شما برای آن ها مفید خواهد بود. اما مشکلی که وجود دارد این است که موتور های جست و جو نمی توانند تشخیص دهند کدام پیوند ها در ازای پرداخت پول ایجاد شده اند. به همین خاطر استفاده از آن در لینک سازی خارجی از اهیمت بالایی بر خوردار است. به خاطر داشته باشید گوگل از شما کسب پیوند می خواهد نه ساخت پیوند! مگر گوگل پیوند ها را یکی از اصلی ترین معیار های ارتقا رتبه نمی داند؟ با این حال اگر گوگل و بینگ متوجه شوند که پیوند سایت شما در ازای پرداخت پول ایجاد شده است ، رتبه سایت شما را به حدی کاهش می دهند که کاربر حتی به ان صفحه از نتایج گوگل هم نخواهد رفت.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.