اضافه کاری Elite با Amazon Prime Video معامله رسانه ای می کند

روزل، نیوجرسی – در یک غروب جمعه اخیر، ناصر کانینگهام به خانه در نیوجرسی بازگشته بود و بهترین کار را انجام می داد: بالا و پایین کردن زمین بسکتبال، شناور شدن ماهرانه در سبدها و زدن مجموعه ای از شوت های پرش از زوایای مختلف.

پنج ماه قبل از آن، کانینگهام خانه خود را در وست اورنج، نیوجرسی و دوستانش در خیابان گیل ترک کرده بود. دبیرستان برنارد در گلادستون، برای پیوستن به لیگ نیمه حرفه‌ای الیت الیت مستقر در آتلانتا. پدر و مادرش نقل مکان کردند تا نزدیک پسرشان باشند.

کانینگهام، 17 ساله، یک فوروارد کوچک 6 فوتی 7، اکنون در ویترینی در دبیرستان کاتولیک Roselle در مقابل یک جمعیت کنجکاو و گسترده چند صد نفری که شامل عوامل NBA، پیشاهنگان حرفه ای، مربیان کالج، هواداران معمولی محلی و پسران 13 ساله به دنبال امضای او هستند. این بازی همچنین برای هدهای حلقه ای که نمی توانستند در آن شرکت کنند، پخش زنده شد.

در اقدامی که حاکی از اشتهای برنامه‌نویسی زنده و جذابیت ستاره‌های در حال ظهور بسکتبال مانند کانینگهام است، Overtime Elite با آمازون پرایم ویدیو، سرویس پخش آمازون، قراردادی را امضا کرده است که به 20 نفر حق پخش انحصاری Prime Video در ایالات متحده را می‌دهد. بازی در هر فصل برای سه سال آینده.

مقامات این شرکت ها از افشای شرایط معامله که روز چهارشنبه اعلام شد، خودداری کردند. اما این شرکت‌ها گفتند که آمازون همچنین به عنوان بخشی از دور سرمایه‌گذاری اخیر، در اضافه‌وقت سرمایه‌گذاری کرده است. دن پورتر، مدیر اجرایی اورتایم، در مصاحبه ای پیش از اعلام این خبر گفت: «به نظر می رسد بسیار شبیه یک لیگ ورزشی است.

پورتر گفت: ورزش های زنده “تنها چیزی است که یک بسته تلویزیونی خطی را در کنار هم نگه می دارد و بسیار ارزشمند هستند.” به موفقیت آمازون با «فوتبال پنجشنبه شب» و اپل در لیگ برتر بیسبال نگاه کنید. من فکر می کنم که این آینده است و ما می خواهیم در آن شرکت کنیم.”

آمازون که ادعا می کند بیش از 200 میلیون مشترک آمازون پرایم دارد، در حال حاضر حقوق بسیاری از رویدادهای ورزشی زنده از جمله در فوتبال، بیسبال، فوتبال و تنیس را در اختیار دارد و علاقه خود را به NBA نشان داده است.

و از آنجایی که آمازون به طور فزاینده‌ای مخاطبان جوان‌تر را هدف قرار می‌دهد، Overtime Elite را اضافه می‌کند، لیگ بسکتبال شش تیمی که شامل بازیکنان برتر مرد ۱۶ تا ۲۰ ساله از سراسر جهان است. این لیگ، بنیانگذار آمازون، جف بزوس، را در میان سرمایه گذاران خود به حساب می آورد.

بسیاری از بازیکنان لیگ امیدوارند که در NBA به پایان برسند، درست مانند دومینیک بارلو، مهاجم 6 فوتی از دومونت، نیوجرسی، که فصل گذشته برای اضافه تایم الیت بازی کرد و اکنون در سن آنتونیو اسپرز است. در میان بازیکنان فعلی لیگ می توان به دوقلوهای 19 ساله، اوسار و آمن تامپسون اشاره کرد که پیش بینی می شود هر دو در درفت سال آینده NBA در قرعه کشی حضور داشته باشند.

زمانی که تامپسون ها برای فصل افتتاحیه لیگ در سال 2021 با لیگ قرارداد امضا کردند، آنها و سایر بازیکنان با قراردادهایی به ارزش حداقل 100000 دلار موافقت کردند. این به نوبه خود باعث شد که آنها واجد شرایط بسکتبال کالج نباشند.

قبل از فصل دوم لیگ، اضافه کاری با اجازه دادن به آنچه که آن را گزینه بورسیه می نامد تغییر مسیر داد، به موجب آن بازیکنان حقوق دریافت نمی کنند اما واجد شرایط بودن دانشگاه خود را حفظ می کنند و در عین حال می توانند از طریق معاملات تاییدیه درآمد کسب کنند، همان روشی که ورزشکاران کالج توانسته اند. از طریق معاملات به اصطلاح نام، تصویر و شباهت انجام دهید.

کانینگهام، با مشورت پدرش، این گزینه را انتخاب کرد و هنوز هم توسط تعداد زیادی از برنامه‌های کالج مردانه از جمله دوک، کانزاس، ایندیانا، میسوری، آرکانزاس و ستون هال استخدام می‌شود.

کانینگهام، در مصاحبه‌ای در حالی که از مچ پا درد می‌خورد و بعد از بازی یک تکه پیتزا می‌خورد، گفت که بیشتر از زمانی که در یک دبیرستان سنتی داشت، وقت دارد تا به حرفه‌اش اختصاص دهد. به این ترتیب، اضافه کاری مشابه آکادمی های آموزشی اروپایی است که تیم های باشگاهی حرفه ای را تغذیه می کنند.

کانینگهام گفت: «توسعه مهارت، توانایی بازی در برابر بازیکنان برتر هر روز، مثل این است که جایی برای سستی وجود ندارد، جایی برای مسخره کردن وجود ندارد. “تو همیشه کار می کنی، همیشه بهتر می شوی.”

با این حال، اضافه کاری برای همه مناسب نیست.

یک سال پیش، افتون رید، مرکزی که به عنوان یک استخدام پنج ستاره رتبه بندی می شود، یک پیشنهاد شش رقمی را به نفع حضور در ایالت لوئیزیانا رد کرد، زیرا لیگ حرفه ای جدید قصد داشت در مقابل حریفان مدرسه آمادگی بازی کند.

مادر رید، ماریا، در آن زمان در مصاحبه ای گفت که او قبلاً در آکادمی IMG در فلوریدا این کار را انجام داده بود “و نمی خواست یک سال دیگر بازی در برابر مدارس آمادگی را تکرار کند.” او افزود: او می خواهد در برابر سطح بعدی توپ دانشگاه بازی کند.

رید از آن زمان به گونزاگا منتقل شد.

در ماه آگوست، جرمی ترس در ایالت میشیگان برنامه اولیه خود را برای بازی در وقت اضافه تغییر داد و در عوض فصل آخر خود را در دبیرستان Joliet West در ایلینویز به همراه برادرش سپری خواهد کرد.

در نیویورک و نیوجرسی، برخی از مربیان بالقوه بالقوه نگرانی خود را در مورد اجازه دادن به بازیکنان خود در رقابت با تیم های الیت اضافه کردند، از ترس اینکه ممکن است برای پیوستن به لیگ استخدام شوند و در نتیجه تیم های دبیرستان خود را ترک کنند. البته، به هر حال، هیچ چیز مانع از دستیابی لیگ به این بازیکنان نشد.

سیمئون ویلچر، یک گارد امتیازی 6 فوتی در Roselle Catholic و یک دانش آموز ممتاز، پیشنهادی شش رقمی از جانب الیت را در آگوست 2021 رد کرد، زیرا او تجربه سنتی تر دبیرستان را ترجیح می داد. از جمله بازی بسکتبال دبیرستان. سال گذشته، او کمک کرد تا شیرها را به چهارمین عنوان قهرمانی نیوجرسی خود در مسابقات قهرمانی نیوجرسی برساند و دی جی واگنر را شکست دهد. 1 چشم انداز در کلاس 2023 و دبیرستان کامدن در فینال. (آنها همچنین کانینگهام و تیم گیل سنت برنارد او را در طول مسیر شکست دادند.)

ویلچر همچنین مزایای دیگری از دبیرستان می خواست، مانند ماندن با دوستانش و شرکت در رویدادهای بزرگ.

او گفت: “شما همیشه باید عاشق چیزهای معمولی دبیرستان باشید، مانند جشن جشن، فارغ التحصیلی.” “همه اینها لازم است، این خاطراتی است که هرگز نخواهید توانست آنها را به دست آورید.”

پدرش، سرجیو ویلچر، گفت، با این حال، ویلچر، که پاییز گذشته به کارولینای شمالی متعهد شده بود، از طریق معاملات مختلف، پول تأییدیه کسب می‌کند. پدرش گفت که برای بازیکنان سطح بالای بسکتبال دبیرستانی به طور فزاینده ای رایج است که نمایندگانی از آنها برای معاملات نام، تصویر و شباهت داشته باشند، اما ویلچر چنین کاری ندارد.

جاناتان گیوونی، کارشناس درفت NBA برای ESPN، در جایگاه Roselle Catholic نشسته بود و هر بازیکن را روی صفحه گسترده یادداشت می‌کرد تا برای درفت‌های ساختگی NBA آینده آماده شود.

او گفت که یک مزیت اضافه‌تایم الیت این است که بازیکنانی که می‌خواهند در آینده مانند کانینگهام حرفه‌ای شوند، می‌توانند خود را وقف هنر خود کنند و سریع‌تر در مقابل هواداران بیشتری بازی کنند.

او گفت: “هیچ مقایسه ای بین یک مدرسه دولتی و آنچه OTE برای ارائه دارد از نظر پلت فرمی که ارائه می دهد، نمایش ملی، رقابتی که آنها بازی می کنند و برنامه زمانی وجود ندارد.”

راس پرلشتاین و اوون برنز، هواداران 13 ساله اهل لیوینگستون، نیوجرسی، واقعاً اهمیتی نداشتند که کدام بازیکنان برای اضافه‌تایم الیت یا تیم‌های دبیرستان در Roselle Catholic رقابت می‌کنند. برنز پیراهن کارولینای شمالی را پوشید که روی ویلیامز، مربی سابقش امضای آن را داشت و از ویلچر، کانینگهام و چند بازیکن دیگر خواست تا امضای خود را اضافه کنند.

پرلشتاین گفت: «احساس می‌کنم بسیاری از این افراد در خارج از کشور یا در NBA بازی می‌کنند، بنابراین احساس می‌کنم که داریم به آنچه در حال تبدیل شدن هستند نگاه می‌کنیم.»

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما