استون ریج، نیویورک خانه های عتیقه و استقبال همسایه ها

دهکده شش مایلی شهرستان اولستر در شهر ماربل تاون که به خاطر خانه‌های استعماری هلندی‌اش که از سنگ آهک محلی ساخته شده‌اند، شهرت دارد و ساکنان جدیدی را به سمت خود جذب می‌کند که از جذابیت تاریخی، موقعیت مرکزی و خیابان اصلی آن قدردانی می‌کنند، جایی که می‌توانند ملزوماتی مانند نان شیرینی را پیدا کنند. سوشی، سخت افزار، سالن بدنسازی، چندین ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی و حتی یک فروشگاه مواد غذایی و داروخانه.

خانم “برای شهری به اندازه استون ریج، ما امکانات رفاهی زیادی داریم.” تشف گفت.

لورل سوینی، یک کارگزار وابسته در Berkshire Hathaway HomeServices Nutshell Realty، به مدت 38 سال در استون ریج زندگی کرده است و صاحب یک فروشگاه شراب محلی به نام Stone Ridge Wine & Spirits به همراه همسرش، تیم سوینی است. (آقای سوینی همچنین مالک Nutshell Realty است.)

خانم استون ریج با همه چیزهایی که دره هادسون ارائه می دهد فاصله دارد. سوینی 63 ساله گفت. «این شلوغی مانند برخی از شهرهای دیگر مانند نیو پالتز و وودستاک که بسیار محبوب هستند، ندارد. کیفیت زندگی آرام تری دارد. من به مردم می گویم: «اگر می خواهید لباس سیاه بپوشید و برای همه چیز بهای گزافی بپردازید، به راینبک بروید. اگر می‌خواهید شلوار جین آبی بپوشید و کلاهی روی سرتان بپوشید و در مزرعه بنشینید، به استون ریج بروید.»

اما این دهکده که طبق سرشماری سال 2020 1234 نفر جمعیت دارد، از نظر معماری بیشتر از خانه های سنگی قدیمی برای ارائه دارد. خانم “ما این خانه‌های فوق‌العاده معاصر را داریم که متخصصان جوان منطقه مترو به دنبال آن هستند.” سوینی گفت. اکنون تعداد بیشتری از خریداران ما به دنبال خانه‌های آماده، کارآمد و با پلان باز هستند که خانه‌های سنگی شما نیستند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما