Даммикатри گزارش فروشنده گوشت و گوشت اسب رسید

دستیار وزیر کشاورزی: ​​از مردم می خواهیم از خرید گوشت در واحدهایی که کشتار آنها خارج از پروسه دامپزشکی است خودداری کنند.

Бы программ Ильна; وی با بیان اینکه سازمان به دنبال تعیین زمان ارائه خدمات به کارفرما خواهد بود، افزود: در صورتی که کارمند و مدیر در موعد مقرر در ارائه خدمات به مردم کوتاهی کنند، بدون شک آن فرد را برکنار خواهم کرد.

دستیار وزیر کشاورزی با اشاره به کوتاه شدن تاریخ واردات، تصریح کرد: ترخیص واردات در بازه زمانی 25 تا 3 ماهه انجام شد، اما واردات به 5 روز کاهش یافته است و در صورت انحراف مدیر از در این تاریخ قاطعانه با آن برخورد خواهیم کرد.

وی از تشکیل کمیته ارزیابی در سازمان دامپزشکی خبر داد و افزود: این کمیته برای تصویب مدیریت قیمت گذاری دارو تشکیل شد. شاید عده ای بگویند سازمان متولی قیمت گذاری نیست، اما اگر بدانیم فلانی 5 برابر قیمت دارو در کشور عرضه می کند، وارد می شویم و قیمت را متعادل می کنیم، زیرا با افزایش قیمت دارو. دارو، کشاورزان و تولیدکنندگان دارو مصرف می کنند، این کار را نمی کنند و این کلمه به معنای شیوع بیماری نیز هست، بنابراین حتی در قیمت ها نیز باید دخالت کنیم.

میری با بیان اینکه سازمان دامپزشکی در حال بررسی داروهای باقیمانده دام و طیور است، افزود: کمیته بهداشتی شیر با هدف صادرات شیر ​​به اروپا تشکیل شد که البته در تلاش هستیم این شیر را وارد بازار کنیم.

به گفته رئیس سازمان دامپزشکی، 222 آزمایشگاه در کشور فعال است که 40 درصد آنها شریک آزمایشگاهی هستند. در حال حاضر 921 عدد قرص داریم که 27 عدد قرص متوقف شده و 14 عدد قرص تغییر ظاهر داده است.

این مسئول از واکسیناسیون 100 درصدی عشایر دامی خبر داد و افزود: عشایر گاوداری در حال تردد هستند بنابراین بیماری در این دام ها باید کنترل شود.

وی با بیان اینکه مرکز ملی کشتارگاه های غیرمجاز در این ورزشگاه ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: عده ای از این کشتارگاه ها امرار معاش می کنند، این کشتارگاه ها غیرمجاز است و گوشتی که پس از کشتار در فضای باز قرار می گیرد، ناسالم است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا گزارشی مبنی بر ذبح حیوانات منفور و نامشروع و فروش آنها به سازمان داده شده است، افزود: گزارش به دست فروشندگان اسب و الاغ رسیده اما سگ فروشان به ما گزارشی نداده اند. . از مردم می خواهیم از خرید گوشت در واحدهایی که خارج از فرآیند دامپزشکی آنها را ذبح می کنند خودداری کنند.

دستیار وزیر کشاورزی با بیان اینکه در منطقه به حدود 600 میلیون دوز واکسن نیاز داریم، افزود: 91 درصد نیاز در کشور تولید می شود و حدود 50 میلیون دوز واکسن وارد می کنیم. همچنین حدود 10.5 میلیارد دوز واکسن برای طیور نیاز داریم که 3.5 میلیارد آن در کشور تولید و 7 میلیارد آن وارداتی است.

آقای مری ادامه داد: حدود 120 میلیون دوز واکسن در زمینه بتا و آنفلوانزا در پرندگان حاد نیاز داریم که از این تعداد حدود 60 میلیون دوز در داخل کشور تولید می شود که از یک نوجوان هزار یورویی جلوگیری می کنیم.

رئیس سازمان دامپزشکی از توسعه روابط بین کشورها خبر داد و افزود: این سازمان در حال بررسی مذاکره با 45 کشور است زیرا هدف ما ایجاد بازار برای تولیدکنندگان است و مذاکرات اولیه را برای تصاحب بخشی از بازار انجام داده ایم. در کشورهای آفریقایی همچنین مسیر صادرات طیور به عراق پس از 6 سال باز شد. علاوه بر این، مجوز صادرات میگو به اتحادیه اروپا را گرفتیم و صادرات ماهی آبی گرم و آبی سرد را کشف کردیم.

و در پاسخ به این سوال که آیا از مجوز صادرات بلدرچین به دلیل ممنوعیت صادرات بلدرچین به دلیل بیماری آنفولانزای پرندگان در کشورهای حوزه خلیج فارس مطلع شدید؟

به گفته دستیار وزیر کشاورزی، مجوز صادرات 40 تا 45 هزار راس دام برای جام جهانی فوتبال از ایران صادر شده است.

وی از ریشه کنی 5 بیماری در 2 دوره آینده خبر داد و افزود: این بیماری ها شامل آبله، تب برفکی، هاری، طاعون نشخوارکنندگان و هاری است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا آماری از تعداد حیوانات خانگی وجود دارد، خاطرنشان کرد: آخرین آماری که دیدیم 2 میلیون سگ بوده که به نظر من این آمار واقعی نیست و گفته می شود به ازای هر 10 نفر یک نفر مردم حیوان خانگی سالم نیست. همچنین مبارزه با سگ های ولگرد بر عهده شهرداری است و اگر شهرداری مانند ترکیه برنامه تربیت سگ های ولگرد را اجرا کند گام بزرگی است.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما