Агже э: не чич мышакай​ай др дошей

رئیس قوه قضائیه بر پیگیری جدی همه ابعاد پرونده مرحوم مهسا امین تاکید کرد.

به گزارش صدا و سیما، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی عقی در جلسه شورای عالی قضایی ضمن تسلیت به خانواده مرحوم مهسا امینی، ایشان با خانواده آن مرحوم بسیار فراگیر و دلسوز بودند. .

وی گفت: مردم، مسئولان، قوه قضائیه، مجریه، مقننه و سایر نهادها با این خانواده همدردی کردند و البته رسیدگی به این پرونده ادامه دارد.

محسنی آژیه افزود: وظیفه قوه قضائیه و برخی دیگر از مسئولان پیگیری جدی ماجرای اتفاق افتاده و فوت این زن است.

وی ادامه داد: از لحظه اعلام فوت این بانو، دستگاه قضایی با جدیت پیگیر موضوع است و تاکید می شود ابعاد پرونده با دقت و جدیت بررسی شود. همزمان پزشکی قانونی نیز در حال پیگیری است و تمامی اقدامات اولیه از جمله نمونه برداری از جسد این زن و ارسال آن به آزمایشگاه انجام شده است که باید منتظر نتیجه آزمایشات باشیم.

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: با دادستان تهران صحبت کرده ام تا موضوع را از محل مراجعه این زن و راهنمایی وی به محل دیگری بررسی کنیم و تمامی دوربین های اماکن عمومی و خصوصی تردد بررسی شود.

محسنی آژه افزود: به خانواده خانم امین اطمینان می دهم که پرونده با سرعت و دقت پیگیری می شود و نتیجه رسیدگی بر اساس عدالت و موازین اعلام می شود، ضمن اینکه هیچ نگرانی در این زمینه نخواهیم داشت.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان